Wydarzenie

Amberif - 19. Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
21 - 24 marca 2012
miejsce:

Międzynarodowe Targi Gdańskie  mapa

adres:
Gdańsk, Żaglowa 11
bilety:
na zaproszenie

Zapraszamy do udziału w 19. edycji Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif 2012.Targi będą zorganizowane podobnie jak w poprzedniej edycji w sektorach tematycznych:
Hala Bursztynowa nr 5 - biżuteria z bursztynu bałtyckiego, biżuteria srebrna i złota zdobiona bursztynem, opakowania do biżuterii, przedmioty dekoracyjne i użytkowe z bursztynu

Hala Bursztynowo-Srebrna nr 4 - biżuteria z bursztynu bałtyckiego, biżuteria srebrna i złota, kamienie jubilerskie, opakowania do biżuterii, przedmioty dekoracyjne i użytkowe z bursztynu
Hala Złota nr 3 - kolekcje jubilerskie i złotnicze, kamienie jubilerskie, biżuteria importowana, wyroby korpusowe
Pawilon Techniczny - maszyny i narzędzia dla przemysłu jubilerskiego

Program Targów obejmuje cykl seminariów o szerokim spektrum tematów ważnych dla znawców i miłośników jubilerstwa i bursztynnictwa. Seminarium gemmologiczne zorganizuje Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich we współpracy z Wysoką Radą Diamentów z Antwerpii. Szczególną uwagą gości i uczestników targów cieszy się co roku Gala Bursztynu i Mody - pokazy przygotowane przez znanych kreatorów mody przy współpracy projektantów biżuterii.

Zapraszamy na targi, zapraszamy do Gdańska na spotkanie z przyjaciółmi i konkurentami, z klientami i pasjonatami, ze wszystkimi uczestnikami tętniącej życiem międzynarodowej społeczności jubilerów i bursztynników.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Chmury zbudowane są z: