Wydarzenie

Bezpłatne konsultacje-metoda Tomatisa w Gdyni

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
20 grudnia 2012 - 31 stycznia 2013
miejsce:

Pomorskie Centrum Terapii Rozwojowej

adres:
Gdynia, Źródło Marii 4 c
bilety:
wstęp wolny

Pomorskie Centrum Terapii Rozwojowej w Gdyni serdecznie zaprasza w styczniu 2013 na bezpłatne konsultacje z metody Tomatisa obejmujące test uwagi i lateralizacji słuchowej.Metoda Tomatisa to trening uwagi słuchowej poprawiający przetwarzanie informacji, dźwięków mowy, koncentrację, uwagę, pamięć, wspierający zdolności szkolne. Obejmuje on 45 godzin podzielonych na 2 godzinne sesje słuchania przetworzonego materiału dźwiękowego, w tym fazę pasywną i fazę aktywną - pracę z mikrofonem. Stanowi pomoc w zaburzeniach z kręgu dysleksji , deficytów uwagi (ADHD, ADD), opóźnionym rozwoju mowy, całościowych zaburzeniach rozwoju, a także w rozwoju zdolności szkolnych. Dla każdego człowieka poprzez "otwarcie uszu na świat" stanowi pomoc w osiągnięciu pełni swojego potencjału.

W czasie konsultacji w Centrum będzie można uzyskać więcej informacji na temat działania metody i sprzętu stosowanego w metodzie Tomatisa.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.centrumpomorskie.pl

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 504 217 489 lub mailowy: biuro@centrumpomorskie.pl w celu uzgodnienia terminu konsultacji (liczba miejsc ograniczona)

Zapraszamy!
Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2017

24 - 25 czerwca 2017 godz. 11:00 - 16:00

Rumia,
targi, konferencje
Wstęp wolny
targi, konferencje
Na zaproszenie
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Drzewa użytkowe to?