Wydarzenie

Gdynia Business Week

data:
20 - 25 sierpnia 2017
miejsce:
Gdynia
PATRONAT

W dniach 20-25 sierpnia 2017 odbędzie się w Gdyni IX edycja programu Gdynia Business Week. Rekrutacja rozpocznie się 1 maja i trwać będzie do 2 czerwca.Program adresowany jest do uczniów liceów i techników, zainteresowanych tematem przedsiębiorczości i sprawnie posługujących się językiem angielskim. Na absolwentów poprzednich edycji programu, pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, czekają miejsca w ramach kursu zaawansowanego - Advanced Business Week.

Gdynia Business Week to trwający sześć dni, kreatywny kurs przedsiębiorczości prowadzony przez profesjonalnych instruktorów ze Stanów Zjednoczonych, reprezentujących renomowane firmy i instytucje. W trakcie zajęć uczestnicy w atrakcyjny sposób poznają tajniki prowadzenia własnego biznesu, ćwiczą umiejętność autoprezentacji i szlifują język angielski w praktyce. Dla wielu uczniów i studentów Gdynia Business Week jest pierwszym kontaktem ze światem biznesu. Dzięki warsztatom mają możliwość zdobycia przydatnych umiejętności o istotnym znaczeniu podczas realizacji własnych projektów.

Warunki rekrutacji i elektroniczne formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej programu: www.gdyniabusinessweek.pl w zakładce Rekrutacja 2017. Na młodych pasjonatów tematyki biznesowej czeka łącznie 100 wolnych miejsc. W przypadku liczby aplikacji przewyższającej przewidziany limit miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.07.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Drzewa użytkowe to?