Wydarzenie

Social Media Show 2017

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
27 lutego - 3 marca 2017
miejsce:

Inkubator Starter  mapa

adres:
Gdańsk, Lęborska 3B
bilety:
10-20 zł 10 zł - 20 zł za każde spotkanie
PATRONAT

Jak co roku Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na Social Media Show - wydarzenie, którego tematem przewodnim jest intrygujący świat mediów społecznościowych. W dniach od 27 lutego do 3 marca w STARTERZE odbędzie się 6 spotkań skierowanych do specjalistów, pasjonatów nowych mediów, młodzieży czy nauczycieli. To już ostatni moment na zapisy! Rejestracja dostępna na stronie: www.sms.inkubatorstarter.pl.Jakie są najnowsze trendy? Jak rozwinąć biznes przy pomocy Facebooka? Jak radzić sobie z kryzysami w socialach? To tylko kilka z licznych pytań, na które odpowiedzi poznają uczestnicy Social Media Show.

- Do STARTERA przyjadą influencerzy oraz przedstawiciele marek, których działania promocyjne w mediach społecznościowych są warte uwagi. W ciągu tygodnia wypełnionego spotkaniami, każdy znajdzie coś dla siebie, co pokazuje fakt, że bilety rozchodzą się w ekspresowym tempie - mówi Sara Miotk, koordynatorka "SMS" z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Social Media Show rozpocznie wydarzenie Creative Morning. W poniedziałek, 27 lutego przedstawiciele marek modowych takich jak: Mustache.pl i ladnerzeczy.co opowiedzą, jak rozwijali firmy dzięki mediom społecznościowym. Tego samego dnia eksperci z agencji Beeffective, newCreative i firmy SentiOne opowiedzą, o trendach, które warto wykorzystać w komunikacji. Następnego dnia firma NewMedia.House tworzona przez 20-letnich przedsiębiorców zainspiruje osoby przed 30. rokiem życia do tworzenia własnych biznesów w oparciu o trendy na Fecebooku. Za to, 1 marca, intrygującą ciemną stronę marketingu przybliżą specjaliści z agencji Personal PR, Studio 102 oraz marka Red Bull.

Jak zawsze w STARTERZE nie zabraknie spotkania Edu Generator dla nauczycielek i nauczycieli. Przy okazji Social Media Show uczestnicy porozmawiają o wizerunku nauczyciela w mediach społecznościowych. A tydzień z nowymi mediami zakończy FuckUp Night Trójmiasto, na którym goście opowiedzą o swoich biznesowych porażkach i pozwolą uczestnikom wydarzenia uczyć się na ich własnych błędach.

Tegoroczne Social Media Show będzie także okazją na wyjście ze świata online:
­- Specjalnie dla uczestników Social Media Show przygotowujemy w STARTERZE strefę gier planszowych. Będzie to świetna forma relaksu i okazja do zapoznania się z uczestnikami wydarzenia - mówi Paweł Kurnatowski z firmy Rebel, która jest sponsorem Social Media Show.
Social Media Show odbędzie się w dniach 27 lutego - 3 marca 2017 roku w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Obowiązują zapisy. Szczegółowy harmonogram konferencji dostępny jest na stronie: www.sms.inkubatorstarter.pl. Główni sponsorzy wydarzenia to: SentiOne, Rebel, Beeffective. A patroni medialni to: trojmiasto.pl, Radio Eska, gdansk.pl, Crossweb.

HARMONOGRAM

Creative Morning 27.02. 9:00 - 12:00

Creative Morning to cykliczne spotkania organizowane od początku 2012 r. przez Inkubator STARTER, które przybierają formę śniadania biznesowego powiązanego z networkingiem. Podczas lutowego spotkania nasi goście na własnym przykładzie opowiedzą o tym w jaki sposób wprowadzili nową markę na rynek. Już dziś zdradzimy Wam, że pierwszymi prelegentami będą Konrad Ozdowy i Patrick Deba założyciele Mustache.pl. Bądźcie cierpliwi, niedługo ujawnimy kolejnych. ZAPISZ SIĘ

Trendy marketingowe, czyli MUST HAVE na 2017 - 27.02. 17:00-20:00
Spotkanie z cyklu Creative People/Creative Ideas poświęcone trendom marketinowym na rok 2017, podczas którego poruszymy tematy tj.: monetyzacja mediów społecznościowych, video komunikacja, growth hacking, monitoring mediów społecznościowych, a na koniec podyskutujemy o tym w którą stronę idą social media. Naszymi gośćmi będą: Anna Ratajczak-Piotrowska i Tomasz Piotrowski z Beeffective, Artur Smolicki (newCreative), Jagoda Prętnicka - Markiewicz (Sentione). ZAPISZ SIĘ

Ciemna strona marketingu - case study 1.03. 17:00-20:00
Spotkanie z cyklu Creative People/Creative Ideas poświęcone ciemnej stronie marketingu, czyli małe podsumowanie ubiegłego roku. Podczas wydarzenia nasi goście opowiedzą o najgłośniejszych kryzysach w mediach społecznościowych, najciekawszych grzechach brandingu oraz o tej twarzy blogosfery, której na pierwszy rzut oka nie widzimy. Naszymi gośćmi będą: Karolina Janik i Karolina Szafarz(Personal PR), Łukasz Murawski (Studio 102) oraz Adam Szostek (Redbull). ZAPISZ SIĘ

Edu Generator 2.03. 14:00 - 16:00
Edu Generator to inicjatywa skierowana do pedagogów gotowych szukać nowych rozwiązań, pomysłów i wyzwań w swojej codziennej pracy dydaktycznej. Na spotkaniach poruszane są nowatorskie, kreatywne i inspirujące tematy oraz metody i narzędzia oświatowe propagujące myślenie twórcze. Lutowe spotkanie odbędzie się w temacie kształtowania wizerunku w social mediach w kontekście budowania relacji w edukacji. Zapisy już wkrótce.

Fuckup Night Trójmiasto 3.03. 19:00 - 21:00
To cykl wydarzeń będących częścią międzynarodowej społeczności. Podczas spotkań odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się w 2012 roku w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na cały świat, dotarła również do STARTERA. Już dziś zdradzimy pierwszych śmiałków, którzy postanowili wystąpić na naszej scenie: Aleksandra Mokwa Miasto Gdańsk (#ilovegdn, #BFGdansk) oraz Monika Gorczyca Content King. Zapisy już wkrótce.
Dodaj zdjęcie

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.07.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Sprawdź się

Poziom:

Aniołki to osiedle znajdujące się w: