Wydarzenie

XV Międzynarodowy Zimowy Kongres Drogowy

data:
20 - 23 lutego 2018
miejsce:

Amberexpo  mapa

adres:
Gdańsk, Żaglowa 11

Międzynarodowy Zimowy Kongres Drogowy organizowany jest w cyklu czteroletnim przez PIARC od 1969 r. To wydarzenie o globalnej skali, skupiające specjalistów z całego świata w dziedzinie eksploatacji dróg.Najbliższa edycja Kongresu odbędzie się pod hasłem "Zapewnić bezpieczne i trwałe utrzymanie dróg zimą".
Zaproszeni eksperci przedstawią opracowania na temat technicznych, społecznych i ekonomicznych wyzwań związanych z utrzymywaniem mobilności dróg w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Jak dowodzą doświadczenia ubiegłych lat - również XV Międzynarodowy Zimowy Kongres Drogowy w Gdańsku stanowić będzie dla jego uczestników interesującą platformą wymiany wiedzy, prezentacji rozwiązań technologicznych, stanu badań i najlepszych światowych praktyk w dziedzinie zimowej eksploatacji, w tym utrzymania właściwych parametrów technicznych dróg.

Kongres odbędzie się w AmberExpo, jednym z najnowocześniejszych centrów targowo - kongresowych w Europie. Podobnie jak podczas poprzednich edycji, Kongresowi towarzyszyć będzie część wystawiennicza. Do dyspozycji Wystawców oddajemy profesjonalną przestrzeń ekspozycyjną zlokalizowaną w tym samym obiekcie.
Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2017

24 - 25 czerwca 2017 godz. 11:00 - 16:00

Rumia,
targi, konferencje
Wstęp wolny
Targi Motoryzacyjne 3TM

27 - 29 października 2017 godz. 9:00 - 18:00

Gdańsk,
targi, konferencje
bilety 17 - 30 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Jakie nietypowe rośliny można znaleźć w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?