Wydarzenie

100% Retail & Fashion

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
19 - 20 października 2017
miejsce:

Sofitel Grand Sopot  mapa

adres:
Sopot, Powstańców Warszawy 12/14
bilety:
799, 999, 1199 zł

100% Retail & Fashion - jedyny taki convent marketingowy w Polsce. Wizerunek, strategia, visual merchandising, trendy, influencer marketing, omnichannel - to tylko kilka z wielu tematów prezentowanych podczas tegorocznej edycji 100% Retail & Fashion, która odbędzie się 19-20 Października w Grand Sofitel Hotel w Sopocie.Już po raz czwarty do Sopotu przyjadą specjaliści z branży odzieżowej, obuwniczej i bieliźnianej, by spotkać się i porozmawiać o najlepszych case study z rynku. Poruszane tematy dotyczą szeroko rozumianego zarządzania marką fashion - od wizerunku po narzędzia wspierające sprzedaż.

W nadchodzącej edycji skupimy się na tematach, o których często słyszymy w branży i problemach, które dotyczą profesjonalistów w kontekście pracy z marką modową - mówi Arieta Prusak, organizatorka konferencji. Dlatego w tym roku będzie mowa m.in o efektywnych kampaniach z wykorzystaniem influencerów (Lettly), kluczowej roli analizy danych w obszarach e-commerce (Deni Cler Milano), dlaczego internet sięga po kampanie reklamowe w offline'ie (Answear.com), czy omnichannel jest konieczny (Fast White Cat), oraz jak skutecznie przeprowadzić proces rebrandingu (Solar). Nie zabraknie również tematyki dotyczącej fotografii (Maria Eriksson) i wizerunku w sesjach zdjęciowych (Rilke Philosophy), czy identyfikacji i tożsamości marek z tego sektora. Dobieramy tematykę konferencji tak, aby prezentowane zagadnienia były gotowymi rozwiązaniami do wprowadzenia, także dla średnich i małych firm, które nie mają wielkich budżetów marketingowych, a poszukują skutecznych narzędzi promocji - dodaje Arieta Prusak.

Jak deklarują organizatorzy 100% Retail & Fashion to nie tylko prelekcje. To również ogromna szansa, aby w kameralnej atmosferze poznać swoich potencjalnych partnerów, czy klientów i wymienić kontakty biznesowe. Podczas pierwszego dnia konferencji organizowana jest profesjonalna sesja networkingowa prowadzona przez wykwalifikowanego trenera, a wieczorem organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników na spotkanie integracyjne do sopockiego klubu tuż przy samej plaży.

Bilety na tegoroczne wydarzenie można kupić na stronie konferencji http://retailandfashion.pl/. Do końca sierpnia trwa specjalna promocja - early bird ticket - za wcześniejszą rejestrację na wydarzenie.

Więcej informacji na:
Facebook: https://web.facebook.com/retailandfashion/
Instagram: https://www.instagram.com/retailandfashion/

O 100% Retail & Fashion: Konferencja 100% Retail&Fashion to jedyny convent marketingowy marek odzieżowych, obuwniczych i bieliźnianych w Polsce. Od 2013 roku organizatorzy zapewniają uczestnictwo w spotkaniach o ściśle sprofilowanej tematyce marketingu odzieżowego, dzięki czemu event jest interesujący zarówno dla małych i średnich firm jak i sieciowych marek. Od początku swojego istnienia konferencja ściśle związana z Sopotem - miastem kojarzonym nie tylko z wypoczynkiem, ale również z biznesem, sztuką i modą.

Warsztaty Projekt: Zyskowny Biznes

26 października 2017 (czwartek) godz. 9:00 - 16:00

targi, konferencje
Wstęp wolny
Targi Ślub i Wesele

5 listopada 2017 (niedziela) godz. 10:00 - 17:00

Gdańsk Sopot,
targi, konferencje
bilety 20 zł
przedsprzedaż 15 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Wskaż rośliny uprawiane na olej: