stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

18. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Uroda (9 opinii)

Zapraszamy serdecznie na 18. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA w dniach 3-4 października w Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO. URODA to największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w Północnej Polsce, 200 marek, premiery, nowości, trendy, pokazy i szkolenia. Ubiegłoroczna edycja targów, zarówno w opinii mediów, wystawców i odwiedzających odniosła duży sukces. Odwiedziło ją ponad 6 000 gości z Polski i obwodu kaliningradzkiego.


Na stoiskach targowych prezentowana jest najnowsza oferta producentów i dystrybutorów zarówno kosmetyków profesjonalnych jak i kosmetyków do użytku domowego. Producentów i dystrybutorów kosmetyki kolorowej, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci. Impreza organizowana jest w dwóch halach wystawienniczych, z podziałem na branżę kosmetyczną i branżę fryzjerską.

Sektor branżowy - warsztaty, pokazy, prezentacje oraz szkolenia dla profesjonalistów w doskonały sposób przenikają się z prezentacjami, poradami dla wszystkich tych, którzy nie tylko zawodowo interesują się zagadnieniami szeroko pojętej urody, a więc kosmetyki, kosmetologii oraz fryzjerstwa. Konsultacje kosmetyczek, wizażystów, stylistów i fryzjerów to okazja do wypróbowania nowych kosmetyków, a także możliwość dokonania zakupów po promocyjnych cenach. Paniom preferujących nowoczesny i zdrowy styl życia dedykowana jest tegoroczną nowość - Salon Styl, Zdrowie, Uroda #KOBIETA, gdzie znajdą się oferty z zakresu life style, spa & medical i relaks.

Ofertę przygotowana przez wystawców uzupełnia niezwykle bogaty i ciekawy program imprez towarzyszących. Zarówno scena główna jak i pokazowa przez cały czas tętnią życiem - podczas Targów odbywa się 11 konkursów i mistrzostw - makijażu i wizażu, fryzjerskich, zdobienia paznokci, a także wiele pokazów, prezentacji i porad specjalistów.

URODA ǀ inspiracje.
Targowa niedziela to "DZIEŃ FRYZJERA" - 3 konkursy fryzjerskie oraz pokazy najnowszych trendów. Inspiracje nowych fryzur będzie można znaleźć podczas pokazów znanych marek.

•URODA HAIR SHOW ǀ
KOLEKCJA CUBE - pokaz marki MONTIBELLO. Autorska koncepcja stylistów MONTIBELLO na sezon jesień-zima 2015/2016. Nowa, najmodniejsza kolorystyka i odpowiednio dobrane do niej strzyżenie -układanka form i kolorów.
MODERN STRET - pokaz marki KEMON. Kolekcja fryzur nowoczesnych kobiet z ulic światowych metropolii.

Porad z zakresu makijażu udzielać będą także wystawcy bezpośrednio na swoich stoiskach.
BIKOR MAKEUP | Perfekcyjny makijaż dzienny w 5 krokach.
SWISS COLOR |Pokaz makijażu permanentnego.
AKADEMIA PUREBEAU - AGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO| Idealne brwi "diabeł tkwi w szczegółach", dobór kształtu, koloru, łączenie technik - metoda włoskowa z cieniem.

URODA ǀ edukacja.
URODA to miejsce na doskonalenie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji. Podczas imprezy odbywają się m.in. kongresy, seminaria oraz certyfikowane szkolenia i warsztaty prowadzone m.in. przez uznane w branży mistrzynie oraz światowej sławy stylistki. W programie:

• WARSZTAT ǀ MIKROBIGMENTACJA ŁUKU BRWIOWEGO MICROBLANDING NEW STYLE - układ włosów, który sprawia problem ǀ prowadzenie ALEKSANDRA WĄSIK, wicemistrz świata w makijażu permanentnym 2015 ǀ NOWOŚĆ!
• POKAZ ZDBIENIA PAZNOKCI ORAZ ZABIEGÓW W WYKONANIU KATARZYNY GONCHAR, wielokrotna laureatka światowych konkursów ǀ NOWOŚĆ!
• OGÓLNOPOLSKI KONGRES WIZAŻYSTÓW. Temat ǀ Makijaż Ślubny.
Patronat Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner. Kongres przeznaczony dla wizażystów, artystów makijażu, kreatorów wizerunku, a także uczniów i absolwentów szkół kosmetycznych, szkół wizażu i stylizacji oraz osoby początkujące w zawodzie. Kongres zakończony otrzymaniem certyfikatu.
• WARSZTATY Z MAKIJAŻU. Temat ǀ Makijaż Ślubny ǀ Makijaż odpowiedni do typu urody.
Patronat Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner. Warsztaty prowadzone przez profesjonalistów z zakresu wiedzy o makijażu. Przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i osób nie związanych z zawodem. Aktualne trendy, pokazy, ćwiczenia praktyczne.
• POKAZ MAKIJAŻU ǀ MAKIJAŻ SKÓRY PROBLEMATYCZNEJ ǀ wykonanie Jolanta Wagner
KONGRES PODOLOGICZNY ǀ NOWOŚĆ!
Podczas Kongresu poruszana będzie tematyka związana z profilaktyką, terapiami i zabiegami pielęgnacyjnymi kończyn dolnych. Kongres zakończony otrzymaniem certyfikatu.
• SCENA POKAZOWA
BIELENDA PROFESSIONAL-HYDRA HIAL² INJECTION - pokaz zabiegu firmy Bielenda.
JAPANESE BEAUTY SECRET - prezentacja zabiegu antyrodnikowego marki AA Prestige Institute. Zabieg oparty na olejku tsubaki z japońskiej róży zimowej, technice masażu Shiatsu i masażu przy użyciu wałeczka Jadeitu.
ESSE-NATURALNE, OGRANICZNE, PROBIOTYCZNE - prezentacja firmy ESSE Organic Poland.
ANTYGRAVIT - prezentacja zabiegu marki AA Prestige Institute.
ZIAJA PRO - program wybielający i redukujący przebarwienia z witaminą C.

URODA ǀ konkursy i mistrzostwa.
Osoby, które lubią rywalizację, mogą sprawdzić swoje umiejętności w konkursach i mistrzostwach organizowanych podczas targów.

• 9. Konkurs Fryzjerski HAIR DESIGN. Odbywa się w konkurencjach damskiej i męskiej. Ocenie poddawane są pomysł, stopień trudności wykonania fryzury, a także całościowy wizerunek modelki/modela.
• 51. Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego.
org. Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
• Gdańsk Hair Cup 2015 - Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski. Temat ǀ Baśnie Andersena.
org. Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Uczestnikami są trzy osobowe drużyny reprezentujące placówki oświatowe.
• 5. OTWARTE MISTRZOSTWA WIZAŻU I STYLIZACJI Temat ǀ Neon Beauty.
Patronat Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej "BEAUTY ART". Mistrzostwa mają formułę open, bez kategorii wiekowej. Ocenie podlega zarówno pomysł, wykonanie makijażu, jak i wykreowanie całościowo spójnego wizerunku
• 16. MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ. Temat ǀ Kobieta w kapeluszu".
Patronat Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner. Zadaniem uczestników jest wykonanie makijażu przeznaczonego na wyjątkowe, odświętne wyjście lub szczególne wystąpienie publiczne. Makijaż z użyciem barw pasujących do urody i budowy oka modelki, ma podkreślać naturalne aspekty i nie zatracać indywidualności kobiety. Jako element garderoby wymagany jest kapelusz.

• OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BB PÓŁNOC.
org. BB Północ Gdynia
• 18. POLSKIE MISTRZOSTWA ZDOBIENIA PAZNOKCI NAIL ART POLAND i INTERNATIONAL NAIL ART CHAMPIOSHIPS. Temat ǀ Świat bajek.
org. EURO FASHION, Akademia Paznokcia. W tym roku Mistrzostwa odbywają się w zmienionej formule, zamiast zdobień 3D podziwiać będziemy zdobienia płaskie. Zadanie konkursowe polega na zdobieniu paznokci naturalnych lub sztucznych obu dłoni. Laureaci mistrzostw zdobywają prawo reprezentowania Polski podczas Mistrzostw Nailympics w Londynie.
• 21. OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA PINK&WHITE.
org. Euro Fashion, Akademia Paznokcia. Zadaniem uczestników jest przedłużenie paznokci obu dłoni techniką French Manicure (Pink&White) akrylem lub żelem UV. Laureaci mistrzostw zdobywają prawo reprezentowania Polski podczas Mistrzostw Nailympices w Londynie.
• OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA W MANICURE HYBRYDOWYM. NOWOŚĆ!
org. Euro Fashion, Akademia Paznokcia.
• OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W PODOLOGII ǀ NOWOŚĆ!
org. BB Północ Gdynia. Uczestnicy muszą wykazać się umiejętnościami i wiedzą  z zakresu pedicure leczniczego, usuwania odcisków, modzeli czy nagniotów, korygowania wrastających paznokci czy tez ich rekonstrukcji.
• PLEBISCYT MISTRZOWIE URODY
Po raz drugi URODA jest partnerem wyjątkowego i cieszącego się ogromnym powodzeniem przedsięwzięcia medialnego - plebiscytu Dziennika Bałtyckiego - MISTRZOWIE URODY. Czytelnicy tego największego dziennika regionalnego wybierają najpopularniejszych fryzjerów lub fryzjerki oraz kosmetyczki, a także najpopularniejsze zakłady fryzjerskie i salony urody w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Rumi i powiatach województwa pomorskiego. Finał plebiscytu oraz wręczenie nagród zwycięzcom odbywa się podczas Targów.
• KONKURS MERCURIUS GEDANENSIS NA NAJLEPSZY PRODUKT TARGÓW URODA 2015.
URODA 2015

03.10, (sobota) w godz. 10:00 - 18:00
04.10, (niedziela) w godz. 10:00 - 17:00


Przeczytaj także

Informacja o biletach

BILETY: normalny, jednodniowy 15 zł ǀ normalny, dwudniowy 25 zł ǀ dla uczniów szkół fryzjerskich i kosmetycznych 5 zł.

Opinie (9)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie ptaki cenione przez staropolskich kucharzy żyją w okolicy Trójmiasta?