• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

28. Międzynarodowa Konferencja Finansowa (1 opinia)

Organizatorami konferencji są amerykańskie stowarzyszenie non-profit "Multinational Finance Society" oraz Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Tegoroczna, 28. edycja odbędzie się w dniach 26-28 czerwca na Politechnice Gdańskiej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się najbardziej cenieni naukowcy ze Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Chin, Cypru, Wielkiej Brytanii i Polski.

paź 10-12

wtorek - czwartek

Gdańsk,
bilety 90 zł
przedsprzedaż 45 - 70 zł
lis 17-19

piątek - niedziela


Konferencja MFS 2022, to międzynarodowe wydarzenie naukowe, którego celem jest zgromadzenie naukowców, nauczycieli akademickich, doktorantów i praktyków z różnych instytucji międzynarodowych, którzy prezentują wyniki badań dotyczące szeroko rozumianych zagadnień finansowych. Ponadto, w ramach dyskusji i wymiany doświadczeń, uczestnicy wypracowują rekomendacje dotyczące krajów uprzemysłowionych i rozwijających się, w kontekście ostatniego kryzysu finansowego i gospodarczego oraz wyzwań współczesnego, globalnego świata.

Międzynarodowe rynki finansowe i kapitałowe znacząco rozwinęły się w ciągu ostatniej dekady i zostały w pełni otwarte na postępujące procesy globalizacji. W tym nowo powstałym zglobalizowanym środowisku finansowym analiza korporacji, instytucji finansowych i rynków międzynarodowych wymaga zastosowania podejścia wielonarodowego i interdyscyplinarnego. Podmioty gospodarcze wchodzą w interakcje na rynkach krajowych i globalnych, podejmując decyzje inwestycyjne, których skutki rozprzestrzeniają się poza granice państw. Analiza tych interakcji i badanie systemów finansowych w krajach na różnych etapach rozwoju są kluczowymi czynnikami rozwoju naszej wiedzy o finansach.

Opinie (1)

  • Zbliża się wojna

    To kasę chcą zarabiać na zabitych i niewinnych

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie drzewa można spotkać w polskich lasach liściastych?

 

Najczęściej czytane