stat
Impreza już się odbyła

3 kroki do zmiany

Czujesz, że potrzebujesz coś zmienić w swoim życiu... Być może zrobiłaś pierwszy krok biorąc udział w cyklu spotkań on line 3 KROKI DO ZMIANY? Jeśli nie, to dostaniesz od nas dostęp do tych live'ów!

ZMIANA: START - CZYLI DZIAŁAMY!

Na warsztatach z psychologiem rozpoczniesz pracę nad swoją zmianą. To spotkanie da Ci twarde narzędzia do tego aby:
- przeanalizować swoją sytuację
- ocenić szanse i podjąć decyzję, a wraz z nią zrobić kolejne kroki.
- wyboru swojego osobistego CELU, nad którym chcesz zacząć pracować.

Podczas warsztatów:
- dowiesz się jak korzystać z konkretnych narzędzi, które pomogą zmienić Twoje myślenie, na takie które będzie dla Ciebie wspierające
- przyjrzysz się sobie - ocenisz i uświadomisz sobie co i kto Cię wspiera, a co i kto ogranicza
- nazwiesz swoje lęki i obawy - po poznaniu przeciwnika łatwiej stawisz mu czoła
- uporządkujesz priorytety i zaplanujesz kolejność działań - stworzysz plan działania!

Warsztaty przeprowadzone będą w małej grupie, tak, abyś mógł pracować nad osobistym celem z wykorzystaniem coachingowych metod pracy. Pierwszym krokiem będzie efektywne zdefiniowanie swoich celów na podstawie ramy rezultatów - przyjrzymy się przeszkodom i efektom Twoich decyzji. 

Określimy harmonogram prac nad Twoim celem, osadzimy go w czasie i podzielimy na mniejsze zadania. Zastanowisz się nad tym jak pogłębić swoje zaangażowanie i jak zmienić dotychczasowe wzorce zachowań. 

Odniesiemy się do przyszłości, do Twoich wyobrażeń na temat siebie i Twoich działań w przyszłości. Nauczysz się kreować nowe rozwiązania. Omówimy  narzędzia kontroli lęku i postaramy się ujarzmić wewnętrznego krytyka.

Nauczysz się pracować nad swoimi celami metodą Disenya, która w trzech prostych krokach nauczy Cię generować kreatywne pomysły, osadzać je w rzeczywistości i stawiać kolejne kroki w działaniu.

Z kim się spotkasz:
Elżbieta Krzyżaniak - ekspertka do spraw odwagi, kobieta, która kiedy komfort przestał być komfortowy zmieniła swoje życie i zaczęła z wielka pasją wspierać ludzi w ich rozwoju osobistym, w ich zmianach, pomagać na zakrętach życiowych. Właścicielka Elżbieta Krzyżaniak - Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany, psycholog, coach oraz specjalistka PrimaLife, żona z długim stażem i matka, która głęboko wierzy że gadanie na nas działa (Elżbieta Krzyżaniak - Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany). Magister psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Psychologię Kliniczną na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

W cenie warsztatów otrzymasz:
- Udział w 3 godzinnych warsztatach z doświadczonym coachem i psychologiem Elżbietą Krzyżaniak, które pozwolą Ci ruszyć z miejsca
- Książkę: Maurer Robert "Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie"
- HABIT TRACKER, który pomoże Ci utrzymać i monitorować
- 7-dniowe wyzwanie motywacyjne 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Za co odpowiedzialne są bakterie?