stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

30 lat minęło - historia wózków i fotelików

W dniach 24 - 26 stycznia 2020 sklep Mama i Ja zaprasza na wystawę zdjęć "30 lat minęło Mama i Ja - Historia wózków dziecięcy i fotelików samochodowych dla dzieci".

Wystawa otwiera cykl imprez organizowanych w roku 2020 w związku z trzydziestoleciem sklepów Mama i Ja. Wystawa jest bezpłatna i każdy zwiedzający będzie mógł zapoznać się ze zmianami w budowie, wyglądzie i w cechach użytkowych omawianych przedmiotów. Pierwsze wózki pojawiły się już w XVIII wieku i zaczęły wypierać tradycyjne chusty. Kiedyś drewniane, dziś wyrafinowane lekkie konstrukcje, które spełniają nawet cztery niezależne funkcje. Dziecięce foteliki samochodowe to na pewno historia motoryzacji XX wieku. Pierwsze bezpieczne konstrukcje pojawiają się dopiero w latach sześćdziesiątych XX w, a w Polsce obowiązek przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych pojawia się dopiero w 1999 roku. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem tej arcyciekawej historii zapraszamy na wystawę zdjęć, tym bardziej, że będzie można to porównać z nowościami roku 2020.

Jesteśmy sklepem wyspecjalizowanym w oferowaniu najwyższej jakości produktów dedykowanych kobietom w ciąży, młodym rodzicom i dzieciom, dlatego oprócz wystawy, w tych dniach, podobnie jak na targach będzie można nabyć produkty w wyjątkowych obniżonych cenach. Nasz personel jest przygotowany do prezentacji najnowszej oferty z kolekcji 2020.

Będzie można zobaczyć, ale i kupić królewskie, dedykowane dla dworu brytyjskiego wózki z kolekcji Silver Cross czy nowoczesne futurystyczne konstrukcje firmy Stokke. Dla miłośników odważnych kolorów mamy wózki Castto, a dla ceniących nade wszystko jakość, niemieckie konstrukcje firmy Hartan. Jednorazowo pokażemy ok 200 różnych wózków i 120 dziecięcych fotelików samochodowych. Będzie można zobaczyć i kupić komfortowe gondole pełniące rolę pięciogwiazdkowych (test ADAC) fotelików samochodowych. Oferujemy również foteliki samochodowe z własnym system jezdnym ( mini wózki). Osoby z bardzo wyszukanymi potrzebami znajdą konstrukcje dla bliźniaków, sportowe wózki do biegania czy lekkie konstrukcje z wagą poniżej 5 kilo.

Dla naszych klientów mamy w dniu 25 stycznia 2020 serie bezpłatnych wykładów poświęconych bezpieczeństwu i pielęgnacji małego dziecka. Zajęcia będą prowadzone w naszych salkach wykładowych przez certyfikowanych ratowników i położne z popularnej szkoły rodzenia Zaufaj Położnej współorganizatora tej edycji.Wystawa "30 lat minęło Mama i Ja - Historia wózków dziecięcy i fotelików samochodowych dla dzieci" to nie tylko możliwość dotknięcia historii, ale wspaniała okazja zobaczenia i kupienia aktualnych konstrukcji w super targowych cenach. Wystarczy tylko odwiedzić nas miedzy 24 a 26 stycznia w sklepie Mama i Ja Gdańsk ul Grunwaldzka 355.

Zapraszamy zespół Mama i Ja.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Chmury klasyfikujemy ze względu na:

 

Najczęściej czytane