stat
Impreza odwołana

6 zasad dobrego stylu

Zapraszamy Cię na spotkanie "6 zasad dobrego stylu"! To co proponują projektanci cztery razy do roku to moda, a styl wybierasz sama! mawia Lauren Hutton, 76-letnia amerykańska modelka i aktorka, która kocha styl Business Safari.

Jeśli:
- Chcesz uporządkować wiedzę dotyczącą kluczowych zasad dobrego stylu?
- Nie wiesz jaki kolor najlepiej do Ciebie pasuje?
- Ani jak dobrać odpowiednie dodatki?
- Pragniesz zrobić dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej?
- A może zależy Ci by wygrać ważne negocjacje?

Właściwy ubiór jest Twoją wizytówka. Dobrze dobrany strój pozwoli Ci rozpalić ciekawość klientów i zapewni niezawodną pewność siebie. Dlatego przedstawimy Ci całą naszą wiedzę w zaledwie 6 krokach.

Warsztat poprowadzi charyzmatyczna pasjonatka mody Edyta Czatrowska. Edyta na co dzień jest inżynierem budownictwa wodnego, a także od niedawna mamą. Jednak nie zapomina o tym by być zadbaną kobietą, a być zadbaną kobietą oznacza dla niej - czuć wewnętrzną siłę, a zarazem spokój i przy tym pięknie wyglądać. Nie chodzi o to by zawsze być wystrojoną jak na galę rozdania Oskarów, ale mieć swój styl i czuć się w nim dobrze. Edyta od zawsze uwielbia modę. Podziwia Isabel Marant, paryską hipiskę, za styl Boho Rock z nutą seksapilu. Do tego Edyta kocha buszować po sklepach i po latach zbierania doświadczenia chce pomóc Tobie znaleźć Twój styl i skompletować Twoją szafę marzeń.

Zależy nam na kameralnej atmosferze, dlatego tylko 16 osób może wziąć udział w wydarzeniu.

W cenie:
- kawa, herbata
- miejsca ze stolikami
- certyfikat
- eko zeszyt
- eko torba

Bilety: https://wolnosczdrowiepasja.pl/sklep/6-zasad-dobrego-stylu/

Kim jesteśmy:
Wolność Zdrowie Pajsa jest firmą skupiającą się na podejściu work-life-balance. Pomysł na jej stworzenie zrodził się z naszego odejścia z pracy w korporacji i rozpoczęcia pracy według własnych zasad. Dzięki temu staliśmy się wolni. Poznaliśmy rewelacyjne produkty firmy Forever, które pomogły nam w rozpoczęciu zdrowego stylu życia. Poprzez ich promocję, poznaliśmy wspaniałych pasjonatów. Owi pasjonaci mają wiele talentów, które z radością chcemy Wam przedstawić, podczas spotkań, które będą prowadzić.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Freon to: