stat
Impreza już się odbyła

ABC laktacji - praktyczne przygotowanie

Czy wiesz, że do karmienia piersią trzeba się przygotować? Nie czerp wiedzy z Internetu lub z babcinych rad - dowiedz się u źródła! Przyjdź na warsztaty z ekspertem od karmienia piersią - Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym!

wrz 24

czwartek, godz. 10:00

Online
bilety 35 zł
paź 1

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk
bilety 35 zł

Podczas warsztatów dowiesz się czy każda Mama powinna karmić piersią? Jak przystawiać Malucha do piersi? Praktyczna nauka przystawiania do piersi na 'noworodkach'. Jak poznać, że noworodek się najada? Jak sprawdzić czy maluch prawidłowo przybiera? Ile powinien jeść Twój Maluszek? Jak koronawirus wpłynie na Twoją laktację?

Wykład poprowadzi Certyfikowany Doradca Laktacyjny z najnowszą wiedzą w Polsce - Anna Bulczak - doświadczona położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, mama dwójki maluchów, właścicielka poradni laktacyjnej i Centrum Zdrowia i Aktywności Ciężarnych i Mam Małych Dzieci "Zaufaj Położnej".

Ten webinar to jedna z 2 części szkolenia laktacyjnego dla przyszłych Mam! Zapisz się w pakiecie!
Część 1 - 10.09 - ABC laktacji - praktyczne przygotowanie do laktacji z CDL https://app.evenea.pl/event/abclaktacji1009/
Część 2 - 23.09 - Problemy laktacyjne - warsztaty dla przyszłych Mam z CDL https://app.evenea.pl/event/problemylaktacja2309/

Podczas szkolenia będziesz miała możliwość zadawać pytania na żywo. Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online. Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy. Nagranie warsztatu będzie dostępne przez 24 godziny po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    35 - 60 zł

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie włókna pochodzenia naturalnego stosuje się w przemyśle?