• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

ANI SIĘ WAŻ! Spotkanie z Lis i Urbańską

Każdego dnia podejmujemy ogrom wyborów, które mają wpływ na nasze życie. W tym aż ponad 200 z nich związanych jest z żywieniem. Znaczenie jedzenia diametralnie uległo zmianie na przestrzeni lat. Mamy do niego nieograniczony dostęp, ale nie zawsze jest ono dla nas odżywcze. Za to często - bardzo łatwo dostępne.

Jedno jest pewne - to się nie zmieni.
Ale my - możemy.

Możemy zmienić swoje podejście, tak aby nie zwariować i zachować RównoWagę w podejściu do zdrowego stylu życia w tych szalonych czasach!

Dlatego dwie, niepoprawne dietetyczki - Lis i Urbańska, które maja gdzieś sztywne zasady i same też czasami lądują w pizzerii na kolacji, postanowiły wyjść do Was i porozmawiać o tym jak można odczarować sztywne podejście do żywienia.

Przyjdźcie, usiądźcie wygodnie i porozmawiajcie z dietetyczkami Ani Się Waż! Dowiecie się m. in. jak jeść i cieszyć się jedzeniem, a nie popadać w wyrzuty sumienia, jak pogodzić zdrową dietę z życiem towarzyskim, jak emocje wpływają na nasz apetyt i jak sobie z tym radzić...i wiele więcej!


O organizatorkach:

dr n. med. Ilona Lis - dietetyk kliniczny i sportowy, wykładowca, pasjonatka biegania i zdrowej równowagi w życiu. Motywuje Cię i inspiruje do działania pokazując jak żyć zdrowo w prosty sposób @drilonalis

mgr Natalia Urbańska - (psycho)dietetyczka i pielęgniarka. Zmienia Twoje nawyki żywieniowe, które z czasem stają się elementem Twojego stylu życia i pozostają z Tobą na długie lata, a nie tylko na chwilę. @nataliaurbanska.zy_jemy

Na wydarzenie obowiązują zapisy: wyślij maila na adres anisiewaz@gmail.com z imieniem i nazwiskiem (jedna osoba może zapisać większą ilość osób)

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Głowica w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym to:

 

Najczęściej czytane