stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Akademia Experymentu 13 Plus - wykłady

Centrum Nauki Experyment w Gdyni zaprasza młodzież w wieku od 13 do 15 lat na wykłady popularnonaukowe w ramach Akademii Experymentu 13+.

Akademia 13 +

gru 15

sobota, godz. 11:30 - 13:00

Gdynia,
bilety 34 zł


7 kwietnia 2018
Wykłady dla młodzieży:

"Co by było gdyby...czyli, jak fizyka potrafi przewidywać przyszłość" - prowadzenie dr hab. Wiesław Laskowski, prof. UG, Prodziekan ds. Nauki i Rozwoju na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego.

Wykład dla rodziców:
"Jak wychowywać, aby nie zwariować - nastolatek, czyli kto?" - prowadzenie Małgorzata Zaremba, absolwentka prawa, trener i konsultant biznesu, coach, doradca zawodowy, mentor, certyfikowany trener metody FRIS oraz INSIGHT's DISCOVERY.

Po sukcesie, jaki odniosła Akademia Experymentu skierowana dla dzieci do 12. roku życia, Experyment postanowił uruchomić pilotażowy program edukacyjny przeznaczony dla młodzieży. Pierwszy semestr Akademii Experymentu 13+ odbył się jesienią 2017 roku i cieszył bardzo dużym zainteresowaniem. W poniedziałek, 5 marca ruszą zapisy na semestr letni. Podobnie, jak w ubiegłym roku Experyment zaprasza na wykłady popularnonaukowe dla młodzieży i w tym samym czasie dla ich opiekunów.

W trakcie dwóch wykładów, które odbędą się w ramach semestru letniego, dr hab. Artur Sikorski z Uniwersytetu Gdańskiego opowie młodzieży o chemii miłości i przy okazji przeprowadzi wspólnie z uczestnikami kilka eksperymentów chemicznych. Drugi wykład poświęcony fascynującej astrofizyce poprowadzi dr hab. prof. UG Wiesław Laskowski. Z kolei dorosłych uczestników Akademii, Experyment zaprasza na spotkania z dr. Radosławem Sterczyńskim z Uniwersytetu SWPS, który wspólnie z rodzicami porozmawia o kluczu do uczenia dzieci, jakim jest wzbudzanie ciekawości oraz Małgorzatą Zarembą - absolwentką prawa, coachem i doradca zawodowym, która opowie tym, jak wychować nastolatka, aby... nie zwariować.

Szczegółowy program Akademii Experymentu 13+ można znaleźć TUTAJ

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    36 zł
Cena za 4 wykłady: 2 dla młodzieży i 2 dla dorosłych

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 5 marca o godzinie 8.00 rano na stronie internetowej bilety.experyment.gdynia.pl.

Liczba miejsc ograniczona.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Ptaki, które od razu zdolne są do samodzielnego życia to: