Impreza już się odbyła
PATRONAT

Akademia Social Media (1 opinia)

Dnia 21 listopada odbędzie się piąte szkolenie z cyklu Akademia Social Media, które będzie poświęcone PR-owym aspektom prowadzenia działań w mediach społecznościowych. Szkolenie w formie interaktywnych wykładów i warsztatów poprowadzą Marta Laskowska i Anna Sobolewska z agencji Personal PR.

sty 23

sobota, godz. 16:15 - 18:00

Online
Wstęp wolny
Zakres szkolenia:

Gdy opracujesz już strategię, musisz wiedzieć, jak ją wdrażać. Na piątej Akademii pokażemy, w jaki sposób powinno się komunikować z konsumentami poprzez social media. Damy kilka wskazówek, jak zainteresować internautów i sprawić, by często odwiedzali Twoje strony. Zdradzimy też, jak zachować się w trudnych sytuacjach i łagodzić kryzysy - wiemy, że zdarzają się nawet najlepszym.

Więcej informacji na stronie
www.AkademiaSocialMedia.pl

Akademia Social Media to cykl wykładów i praktycznych warsztatów, na których przedstawione zostaną kluczowe zasady działalności firm i marek w mediach społecznościowych. Do grona prelegentów zapraszani są najlepsi specjaliści z branży internetowej, marketingu i PR, a także nowych technologii. Akademia dedykowana jest zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom zawodowo zajmującym się komunikacją i promocją firm i marek.


Opinie (1) 1 zablokowana

  • słaby PR...

    słabo Panie sprzedały swój produkt... wysoka cena nie wiadomo za co...

    • 6 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Które z wymienionych poniżej miast ma największą powierzchnię?