stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Akademia Umiejętności

Akademia Umiejętności

Świat idzie do przodu, a co z tego wynika, coraz więcej od nas wymaga. Również aby zdobyć pracę, szczególnie tę wymarzoną, musimy zadbać o podnoszenie swoich kwalifikacji. Idealne warunki do tego stwarza nam czterodniowy cykl bezpłatnych szkoleń, których tematyka związana będzie m. in. ze sztuką autoprezentacji, prowadzenia negocjacji, efektywnego zarządzania czasem oraz taktyk sprzedażowych.

Dzięki udziałowi w Akademii Umiejętności dowiesz się, jak skutecznie szukać pracy oraz pomyślnie przejść proces rekrutacji. Szkolenia w formie wykładowej jak również polegające na rozwiązywaniu ciekawych problemów biznesowych, zapewnią Twój rozwój osobisty, pomogą rozwinąć Twój potencjał oraz pobudzić Twoją kreatywność.

Pomysłodawcą i organizatorem Akademii Umiejętności jest AIESEC - międzynarodowa organizacja studencka, która umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału i rozwój wokół interesujących ich zagadnień.

AIESEC kształtuje w studentach takie cechy jak wrażliwość kulturowa, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczna. Każdy student dołączając do organizacji bierze udział w Programie Rozwoju, w ramach którego ma możliwość stopniowego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Szkolenia i warsztaty prowadzone będą przez firmy szkoleniowe, organizacje oraz firmy biorące udział w targach pracy, praktyk i staży Dni Kariery, zwieńczających Akademię Umiejętności, 24 marca.

Wejdź na www.dnikariery.pl, edycja: Gdańsk, a następnie w zakładce "Zapisy - Akademia Umiejętności" wybierz interesujący Cię temat, lub obszar, który chciałbyś rozwinąć. Uwaga, zapisy ruszyły 7 marca, liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. Do zobaczenia w dniach 20 -24 marca 2011r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, w Sopocie, przy ul. Armii Krajowej 121.

Dołącz do nas: www.aiesec.org/poland


Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Freon to: