Wydarzenie

stat

Aktywni dla Serca. Zdrowie i Bezpieczeństwo Ludzi Aktywnych

UWAGA! Wydarzenie już się odbyło

data:
22 - 23 maja 2015
miejsce:

PPNT Gdynia  mapa

adres:
Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
bilety:
wstęp wolny

Zapraszamy do Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznego w Gdyni w dniach 22 i 23 maja. Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej oraz Miasto Gdynia organizują spotkanie, inaugurujące specjalny projekt pt. "Aktywni dla Serca. Zdrowie i Bezpieczeństwo Ludzi Aktywnych".


Głównym celem wydarzenia jest poprawa bezpieczeństwa zdrowotnego w przestrzeni publicznej, a szczególnie podczas dużych imprez sportowych.

Wydarzenie składa się z konferencji medycznej oraz równoległych warsztatów umiejętności w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej i użycia automatycznych defibrylatorów zewnętrznych, które będą przeprowadzone zgodnie ze standardami American Heart Association. Wykłady i warsztaty poprowadzą międzynarodowi i polscy eksperci.

W trakcie warsztatów uczestnicy otrzymają wiedzę i umiejętności na temat podstaw pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz sprawnego i kompetentnego reagowania w przypadku nagłego zatrzymania serca.

Udział w konferencji oraz w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracja uczestników oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.aktywnidlaserca.pl

Bądź aktywny kiedy możesz uratować życie.
Targi Zero Waste Gdynia 2018
sie 18

sobota, godz. 11:00 - 18:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Ludzie inteligentni
paź 23

wtorek, godz. 17:30, 20:00

bilety 85-135 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Klif położony poza strefą oddziaływania fal, to: