Wydarzenie

stat

Aktywni dla Serca. Zdrowie i Bezpieczeństwo Ludzi Aktywnych

UWAGA! Wydarzenie już się odbyło

data:
22 - 23 maja 2015
miejsce:

PPNT Gdynia  mapa

adres:
Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
bilety:
wstęp wolny

Zapraszamy do Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznego w Gdyni w dniach 22 i 23 maja. Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej oraz Miasto Gdynia organizują spotkanie, inaugurujące specjalny projekt pt. "Aktywni dla Serca. Zdrowie i Bezpieczeństwo Ludzi Aktywnych".


Głównym celem wydarzenia jest poprawa bezpieczeństwa zdrowotnego w przestrzeni publicznej, a szczególnie podczas dużych imprez sportowych.

Wydarzenie składa się z konferencji medycznej oraz równoległych warsztatów umiejętności w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej i użycia automatycznych defibrylatorów zewnętrznych, które będą przeprowadzone zgodnie ze standardami American Heart Association. Wykłady i warsztaty poprowadzą międzynarodowi i polscy eksperci.

W trakcie warsztatów uczestnicy otrzymają wiedzę i umiejętności na temat podstaw pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz sprawnego i kompetentnego reagowania w przypadku nagłego zatrzymania serca.

Udział w konferencji oraz w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracja uczestników oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.aktywnidlaserca.pl

Bądź aktywny kiedy możesz uratować życie.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Jakie drzewa można spotkać w polskich lasach liściastych?