stat

Aktywni dla Serca. Zdrowie i Bezpieczeństwo Ludzi Aktywnych

Zapraszamy do Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznego w Gdyni w dniach 22 i 23 maja. Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej oraz Miasto Gdynia organizują spotkanie, inaugurujące specjalny projekt pt. "Aktywni dla Serca. Zdrowie i Bezpieczeństwo Ludzi Aktywnych".

Konferencja - Wychowanie do Przyszłości

gru 14

sobota, godz. 10:00 - 15:00

Gdynia, Chwaszczyńska 133A
bilety 30 zł
bilety 50-130 zł
przedsprzedaż 40-99 zł
Głównym celem wydarzenia jest poprawa bezpieczeństwa zdrowotnego w przestrzeni publicznej, a szczególnie podczas dużych imprez sportowych.

Wydarzenie składa się z konferencji medycznej oraz równoległych warsztatów umiejętności w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej i użycia automatycznych defibrylatorów zewnętrznych, które będą przeprowadzone zgodnie ze standardami American Heart Association. Wykłady i warsztaty poprowadzą międzynarodowi i polscy eksperci.

W trakcie warsztatów uczestnicy otrzymają wiedzę i umiejętności na temat podstaw pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz sprawnego i kompetentnego reagowania w przypadku nagłego zatrzymania serca.

Udział w konferencji oraz w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracja uczestników oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.aktywnidlaserca.pl

Bądź aktywny kiedy możesz uratować życie.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Drzewa użytkowe to?