• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

American dream - spotkanie podróżnicze

Jesteś ciekawy świata i kochasz podróże?Planujesz wyruszyć do USA? Jeśli chcesz niczym Krzysztof Kolumb odkryć ten rozległy ląd, wpadnij na spotkanie. Chętnie podzielimy się z Tobą wrażeniami, ciekawostkami, obserwacjami. Dowiesz się na co zwrócić uwagę, planując podobną wyprawę, otrzymasz garść praktycznych wskazówek.

To będzie podróż wschodnim wybrzeżem przez 10 stanów. Razem pokonamy trasę blisko 3 tysięcy kilometrów, zaczynając od fenomenalnego Nowego Jorku, przez Filadelfię, Waszyngton, Myrtle Beach, Charleston, Orlando, przylądek Caneveral i Miami, kończąc na południowym krańcu Stanów czyli malowniczym Key West.

Opowiemy jaka jest Ameryka, czym zaskakują Amerykanie, jak jedzą, mieszkają i świętują Dzień Niepodległości. Zdradzimy Wam sekrety podróży autostradami i wyjaśnimy czemu jeździ się tam tak komfortowo. Przedstawimy najciekawsze atrakcje Nowego Jorku, powiemy, dlaczego trawa jest zielona i zawsze równo przystrzyżona, czemu flaga amerykańska powiewa na każdym rogu, a ceny biletów nie tylko do świata Disneya przyprawiają o zawrót głowy. Pokażemy biegające między nogami iguany, głowę prawdziwego aligatora i zęby rekina. Poznacie mniej znane oblicze Miami, rzucicie okiem na promy kosmiczne w NASA, zajrzycie na chwilę do raju, by zachwycić się wszystkimi odcieniami niebieskości oceanu na wąskim i absolutnie zjawiskowym półwyspie Floryda Keys.

Nie zabraknie oczywiście kolorowej fotorelacji. Z 10 tysięcy zdjęć pokażemy 100 najciekawszych.

Na amerykański wieczór zapraszamy do Sztuki Wyboru.
Miejsce nieprzypadkowe, bo podróżowanie jest przecież wielką sztuką wyboru.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Marta & Maciek

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Chmury zbudowane są z:

 

Najczęściej czytane