stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Artur Wysocki: W pogoni za zorzą, okrążenie Islandii rowerem

Wydarzenie w ramach

Artur Wysocki - podróżnik, znany jako zimowy rowerzysta. Swoje doświadczenie zdobywał zimą za kołem podbiegunowym oraz na południowej Syberii. Na Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów Kolosy otrzymał wyróżnienie w kategorii Wyczyn Roku 2018 za samotną zimową podróż przez Mongolię.

sie 6-8

czwartek - sobota, godz. 9:00 - 18:00

Wstęp wolny
Mieszkaniec Rumi, zafascynowany zimowym surwiwalem i podróżami rowerowymi. W ciągu roku trenuje z Norda Activ Team by zimą wyruszyć w rowerową podróż. Organizator Festiwalu Rowerowego SakFa, uczestnik Rowerowej Sztafety Dookoła Świata Bike Jamboree. Zwolennik budżetowego podróżowania.

Wspomnienia z Islandii to nie tylko opowieść o zmaganiu się z wiatrem, śniegiem i mrozem. To także historie spotkanych ludzi, którzy przyczynili się do powodzenia wyprawy. To około 1500 kilometrów pokonanych samotnie na rowerze w wietrznej, zaśnieżonej czasami deszczowej
Islandii.

Ile smaków można wyczarować z kromki chleba?
Z ilu kierunków wieje wiatr?
Zaczarowane jabłka, czyli przejadanie strachu.
Jak wyspać się w śniegu?

Dystans:

- 1490 km / Google Maps
- 1590 km / wskazania licznika

Celem wyprawy było nie tylko samotne, zimowe okrążenie Islandii rowerem, ale też zbiórka pieniędzy dla Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Udało się zebrać kwotę 4750 zł.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Lis spokrewniony jest z: