stat
Impreza już się odbyła

Artystyczny Klub Rodzica

Zapraszamy do udziału w Artystycznym Klubie Rodzica. Podczas zajęć dzieci wraz z opiekunami rozwijają swoje artystyczne pasje, przy okazji bawiąc się i ucząc. Spotkania są przeznaczone dla dzieci w wieku 2-5 lat i odbywają się w sobotnie poranki.

sie 11

środa, godz. 17.00

Gdynia, Świętojańska 45/7
bilety 40 zł
sie 21

sobota, godz. 10:00

Ujeścisko-Łostowice, zbiornik retencyjny...
Wstęp wolny
Cykl sobotnich spotkań dla rodziców z dziećmi w wieku 2-5 lat, w trakcie których mali uczestnicy odkrywają swoje pasje, przy okazji bawiąc się i ucząc. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 10:00 i trwają ok. 60 minut.

Zajęcia - poza wycieczkami - są bezpłatne, ale ze względu na duże zainteresowanie, obowiązują zapisy pod adresem: edukacja@gck.gdynia.pl. W mailu proszę podać datę, wiek oraz imię i nazwisko dziecka.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ W II KWARTALE 2021 ROKU:
12.06.2021, sobota, godz. 10
26.06.2021, sobota, godz. 10

REGULAMIN ARTYSTYCZNEGO KLUBU RODZICA
Ze względu na dużą ilość chętnych, zapisy na zajęcia przyjmujemy wyłącznie mailowo na adres: edukacja@gck.gdynia.pl od godziny 8.00 w dniu wyznaczonym w harmonogramie. Zgłoszenia wysłane przed godziną 8.00 nie będą brane pod uwagę przy zapisach.
Osoby, które nie poinformują o nieobecności przed zajęciami, nie będą mogły brać udział w następnych zajęciach.
Nie ma możliwości uczestnictwa w zajęciach bez zapisu.
Na jedno zgłoszenie, może przypadać tylko jedna rodzina, maksymalnie dwoje dorosłych plus dwoje dzieci (większa ilość osób tylko z Kartą Dużej Rodziny).
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-5. Prosimy nie zapisywać dzieci młodszych ani starszych.

Informacja o biletach

Zajęcia – poza wycieczkami – są bezpłatne, ale ze względu na duże zainteresowanie, obowiązują zapisy pod adresem: edukacja@gck.gdynia.pl. W mailu proszę podać datę, wiek oraz imię i nazwisko dziecka.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jemioła nie jest:

 

Najczęściej czytane