stat
Impreza już się odbyła

Bałtyckie Bitwy Robotów - Edycja online

Bałtyckie Bitwy Robotów to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, łączące turniej robotyki amatorskiej, konferencję, 40-godzinny robohackathon oraz pokazy robotyczne. Co roku wydarzenie przyciąga ponad 200 uczestników i tysiące odwiedzających. Turniej odbywa się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym i trwa nieprzerwanie przez 3 dni. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie odbywać się ONLINE, więc każdy będzie miał okazję wziąć bezpłatnie udział w wydarzeniu.

Podczas wydarzenia będą odbywać się liczne konkursy, prezentacje z zakresu robotyki i nowoczesnych technologii oraz będzie można śledzić zmagania uczestników Robohackathonu - 40- godzinnego maratonu budowy robota. Już dziś można zapisać się na zawody, wziąć udział w konkursach lub w weekend zasiąść przed ekranem komputera i poznać świat robotyki. Przez 3 dni będziemy publikować dawkę informacji, filmów i wywiadów na żywo wprost ze studia stworzonego w Laboratorium Robotycznym w Gdańsku.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie włókna pochodzenia naturalnego stosuje się w przemyśle?