• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Bałtyckie Bitwy Robotów - Edycja online

Bałtyckie Bitwy Robotów to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, łączące turniej robotyki amatorskiej, konferencję, 40-godzinny robohackathon oraz pokazy robotyczne. Co roku wydarzenie przyciąga ponad 200 uczestników i tysiące odwiedzających. Turniej odbywa się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym i trwa nieprzerwanie przez 3 dni. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie odbywać się ONLINE, więc każdy będzie miał okazję wziąć bezpłatnie udział w wydarzeniu.

w każdy poniedziałek (do 31.10), godz. 16:00 - 18:30

Wstęp wolny
wrz 15-16

czwartek - piątek, godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 999 zł
przedsprzedaż 849 zł
Podczas wydarzenia będą odbywać się liczne konkursy, prezentacje z zakresu robotyki i nowoczesnych technologii oraz będzie można śledzić zmagania uczestników Robohackathonu - 40- godzinnego maratonu budowy robota. Już dziś można zapisać się na zawody, wziąć udział w konkursach lub w weekend zasiąść przed ekranem komputera i poznać świat robotyki. Przez 3 dni będziemy publikować dawkę informacji, filmów i wywiadów na żywo wprost ze studia stworzonego w Laboratorium Robotycznym w Gdańsku.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co to jest ewolucja?

 

Najczęściej czytane