stat
Wydarzenie już się odbyło

BeZee - Trendy w edukacji 2021

BeZee to międzynarodowa konferencja, której głównym celem jest spotkanie przedstawicielek i przedstawicieli środowisk związanych ze szkolnictwem, edukacją, biznesem i samorządem.


W 2021 roku, Konferencja odbędzie się w wersji HYBRYDOWEJ (stacjonarnie oraz on-line) w dniach 17-19.11.2021.

PRELEKCJE I WARSZTATY
Co roku podczas konferencji poruszamy najbardziej aktualne tematy i odpowiadamy na najbardziej palące problemy, jakie pojawiają się w edukacji. Bezee 2021 będzie poświęcone PRZYSZŁOŚCI. Będziemy rozmawiać o kompetencjach (dzień 1.), zawodach (dzień 2.) i wyzwaniach przyszłości (dzień 3.). Oprócz prelekcji spotkamy się również podczas dyskusji i warsztatów. Każda sesja będzie moderowana przez przedstawiciela Generacji Z.

Warsztaty wliczone są w cenę biletów jednak organizator nie zapewnia miejsc warsztatowych dla wszystkich osób, które zakupią bilety. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń

Wszystkie wystąpienia zostaną nagrane i udostępnione osobom, które zakupią bilety.

Każdego dnia Konferencji wśród jej uczestników zostanie wylosowany pakiet fiszek edukacyjnych STARTER-PACK

WYDARZENIA DLA MŁODZIEŻY
Dla młodzieży odbędzie się spotkanie z ekspertami w formule speed-dating ONLINE.

Zapraszamy też do zapoznania się z najciekawszymi inicjatywami młodzieżowymi ostatnich lat w sekcji: GIEŁDA MŁODYCH POMYSŁÓW. Więcej informacji w zakładce MŁODZIEŻ.

BIZNES
Przez cały czas na naszej stronie, w sekcji: EDUSHOW można zapoznać się z ofertami firm, fundacji i stowarzyszeń, poszukujących nowych wyzwań w zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań w edukacji.

A w zakładce BIZNES DLA EDUKACJI znajdą Państwo firmy z woj. pomorskiego, które współpracują na rzecz i dla edukacji na różnych polach (czy to poprzez organizowanie programów, staży czy innych możliwości dla młodych ludzi!)! Wierzymy, że łączenie biznesu z edukacją jest możliwe i w takiej formie chcemy Państwu przedstawić najlepsze dobre praktyki w tym zakresie!

ZAPRASZAMY NA BEZEE 2021!

Tegoroczną koncepcję BeZee 2021 przygotowała Ania Zielińska-Fedoruk

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Za co odpowiedzialne są bakterie?

 

Najczęściej czytane