Wiadomości

stat

Bezpłatne kursy zawodowe w Gdańsku i Gdyni

Bezpłatne kursy zawodowe organizowane przez szkoły policealne TEB Edukacja pozwolą na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, a tym samym lepszej pracy.
Bezpłatne kursy zawodowe organizowane przez szkoły policealne TEB Edukacja pozwolą na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, a tym samym lepszej pracy. mat. prasowe

Już po raz kolejny szkoły TEB Edukacja zapraszają do udziału w kursach zawodowych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Warto pospieszyć się z zapisami, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.W dzisiejszych czasach przekwalifikowanie się czy zdobycie umiejętności wykonywania nowego zawodu to często konieczność. Z pomocą przychodzą szkoły TEB Edukacja, organizujące bezpłatne kursy zawodowe w sześciu różnych specjalnościach.


  • Multimedia i grafika komputerowa (EFS) kwalifikacja A.25 - Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych

  • Rachunkowość (EFS) kwalifikacja A.36 - Prowadzenie rachunkowości

  • Kadry i płace, podatki (EFS) kwalifikacja A.65 - Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych

  • Spedycja (EFS) kwalifikacja A.28 - Organizacja i nadzorowanie transportu

  • Logistyka (EFS) kwalifikacja A.30 - Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania

  • Stylizacja fryzur (EFS) kwalifikacja A.23 - Projektowanie fryzur


Projekt skierowany jest dla osób powyżej 25. roku życia zamieszkujących, uczących się lub pracujących na terenie woj. pomorskiego. Nie jest wymagane wykształcenie średnie.

- Zajęcia będą prowadzone w trybie wieczorowym lub zaocznym. Na uczestników czeka doświadczona i wykwalifikowana kadra dydaktyczna oraz nowoczesne warunki do nauki - mówi Patrycja Mlejnek-Gałęza, dyrektor szkoły TEB Edukacja. - W ramach projektu każdy uczestnik ma zagwarantowane też bezpłatne podręczniki oraz bezpłatny udział w egzaminie państwowym.
Szczegółowe informacje na temat zapisów oraz przebiegu kursów można znaleźć na stronie internetowej szkół policealnych TEB Edukacja.

W Trójmieście projekt będzie realizowany w dwóch placówkach:

Gdańsk, ul. Dmowskiego 16A zobacz na mapie Gdańska, tel. 58 765 96 90, e-mail: gdansk@teb.pl
Gdynia, ul. Armii Krajowej 30 zobacz na mapie Gdyni, tel. 58 765 96 95, e-mail: gdynia@teb.pl
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Sprawdź się

Poziom:

Funkcją skóry u człowieka nie jest: