• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

BioTech Daily 2023

Czy wiedzieliście, że to właśnie w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym w laboratorium Polpharma Biologics w ostatnim czasie powstały dwa leki biopodobne, które otrzymały certyfikat od Europejskiej Agencji Leków (EMA) oraz amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA)? Zarówno europejski EMA jak i amerykański certyfikat FDA dają możliwości wprowadzenia leków Polpharma Biologics na rynki w Europie i Stanach Zjednoczonych. Miedzy innymi o tym co to oznacza dla takiego przedsiębiorstwa jak Polpharma Biologics będziecie mogli posłuchać już 7 grudnia 2023 roku w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym na piątej edycji konferencji BioTech Daily. Wyjątkowy program tegorocznej edycji obejmie inspirujące prelekcje prowadzone przez najwyższej klasy ekspertów z trójmiejskich spółek biotechnologicznych między innymi Polpharma Biologics, QIAGEN oraz działu Healthcare firmy Kainos, a także naukowców z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

mar 2-3

sobota - niedziela, godz. 11:00 - 18:00

Wstęp wolny
mar 9-10

sobota - niedziela

Gdańsk,
Wstęp wolny
Ponadto podczas wydarzenia odbędzie się gala finałowa Programu Strefa Akceleracji ścieżki Life Science organizowanego przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną w partnerstwie strategicznym z Polpharma Biologics. Młode, obiecujące firmy oraz grupy projektowe będą miały okazję na przedstawienie swoich projektów przed publicznością i specjalistami. To wyjątkowy czas, w którym prezentacje i innowacje startupów zostaną poddane szczegółowej analizie przez ekspertów. Demo Day jest nie tylko okazją do uhonorowania przedsiębiorców za ich ciężką pracę i zaangażowanie, ale także doskonałą okazją do inspirowania innych, którzy również marzą o przełomach w biotechnologii, medycynie i naukach ścisłych. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wręczenie nagród laureatom programu.

Biotech Daily to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy, ale także doskonałe miejsce do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń w dynamicznie rozwijającej się branży nowoczesnych technologii medycznych, prowadzonych prac B+R oraz projektów. Konferencja BioTech Daily 2023 stanowi most ku przyszłości biotechnologii, inspirując zarówno doświadczonych ekspertów, jak i nowe pokolenie badaczy, aby kontynuować odkrywanie granic możliwości w dziedzinie Life Science.

Wydarzenie będzie okazją do głębszego zrozumienia innowacyjnych trendów i technologii, które kształtują obecny i przyszły krajobraz branży nowoczesnych technologii medycznych.

Patronat medialny nad programem akceleracyjnym Strefa Akceleracji - ścieżka Life Science oraz demo Day, który odbędzie się na Konferencji Biotech Daily objęło BioForum oraz Gdański Uniwersytet Medyczny. Partnerem konferencji jest klaster ICT Interizon.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co to jest rolnictwo ekologiczne?

 

Najczęściej czytane