stat
Impreza już się odbyła

Biologia Totalna - wprowadzenie

Wykład "Totalna biologia/uzdrawianie przez świadomość" poprowadzi Tomasz Grzymkowski. Wykład odbędzie się w Centrum Jogi i Pilatesu w Gdyni

lut 8

poniedziałek, godz. 18:00 - 19:30

Online
bilety 35 zł
Totalna biologia/uzdrawianie przez świadomość

Metoda ta jest całościowym sposobem pracy z tym, co moglibyśmy bardzo ogólnie określić hasłem cierpienie mojego życia. Co rozumieć pod tym pojęciem? Właściwie wszystko: dolegliwości i choroby ciała, choroba dziecka/bliskich osób, kłopoty w pracy, trudny związek, życiowy pech, niesatysfakcjonujące relacje z ludźmi, samotność, poczucie niespełnienia zaburzenie w każdym z tych obszarów ma swoją, bardzo często jedną, konkretną przyczynę, która ukształtowała nasze życie w ten właśnie, a nie inny sposób. Tym czynnikiem są emocje. Bazą do ukształtowania się totalnej biologii było odkrycie niemieckiego lekarza dr gerta hamera, że żadna choroba nie pojawi się w naszym ciele, dopóki nie przeżyjemy wcześniej jakiegoś stresu. W metodzie tej poprzez zadawanie właściwych pytań odnajdujemy emocjonalne przyczyny. Uzyskujemy odpowiedź m. In. Na pytania: do czego choroba/dolegliwość jest mi potrzebna? co daje mi ten dodatkowy organ, którym jest np. Guz? jak ratuje mnie przed śmiercią cukrzyca, astma czy inna dolegliwość? dlaczego nie układają mi się relacje z partnerem/partnerką? a nawet dlaczego tak dużo czytam, albo czemu wciąż podróżuję? Na każde z tych pytań istnieje precyzyjna odpowiedź. Ona pozwala nam uzdrowić nasze życie.

Wprowadzenie do biologii totalnej:
Poszukiwanie źródła, przyczyny powtarzających się w moim życiu zdarzeń, schematów, występowania dolegliwości i chorób, tak by zrozumieć przyczynę, wyjść ze schematu, odmienić swoje życie.
Warunkiem koniecznym i wystarczającym do uzdrowienia dowolnej dolegliwości jest usunięcie źródła konfliktu w swoim wnętrzu
dr claude sabbah

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30-50 zł
  • Kontakt
    507-154-782, 884-886-621
*aby wziąć udział w warsztacie sobotnim niezbędne jest wcześniejsze uczestnictwo w piątkowym wykładzie wstępnym.

Cena dla osób powtarzających warsztat: 30 zł

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY
telefonicznie/sms: 507 154 782
mail: centrum@jogapilates.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Z jakimi województwami sąsiaduje województwo pomorskie?