stat
Impreza już się odbyła

Biznes bez barier - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

  • Kalendarz
    18 - 24 listopada 2019
  • Lokalizacja
    Gdynia
  • Bilety
    wstęp wolny

Pod hasłem "Biznes bez barier" odbędzie się 12. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W programie warsztaty, dyskusje, szkolenia i konsultacje dla osób, które bez względu na wiek, wykształcenie i płeć chcą rozwijać swoje kompetencje. W Gdyni od 18 do 24 listopada odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń.


Światowy Tydzień Przedsiębiorczości organizowany jest od 2008 roku, obecnie w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty. W ubiegłym roku odbyło się niemal 1400 wydarzeń, w których na całym świecie udział wzięło 112 tysięcy osób.

Inicjatywa skierowana jest do osób, które chcą pobudzić swoją aktywność i kreatywność w biznesie, poszukują nowych, ciekawych inicjatyw lub chcą zdobyć wiedzę przydatną w prowadzeniu własnej firmy. W organizację wydarzeń w Gdyni włączyły się w tym roku m.in. Fundacja Gospodarcza, Urząd Miasta Gdyni, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Akademia Marynarki Wojennej, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości.

Wśród zaproponowanych w tym roku w Gdyni tematów znalazły się: "Marketing początkującego przedsiębiorcy", "Czy można zmierzyć przedsiębiorczość?", "Fundusze Europejskie na rozwój przedsiębiorczości", "Prezentacja firmy/produktu w języku angielskim", "Jak rozwinąć firmę w Polsce i za granicą?".


PROGRAM WYDARZEŃ:

8.11 PONIEDZIAŁEK / Sale A+B

10.00 - 11.00 Warsztaty wprowadzające w temat przedsiębiorczości (realizacja działań dla młodzieży wspólnie z PUP w Gdyni)

11.00 - 12.30 Różne oblicza przedsiębiorczości - Panel dyskusyjny z udziałem przedsiębiorców

19.11 WTOREK / Sala A

15.30 - 16.30 Czy można zmierzyć przedsiębiorczość - czego dowiesz się z testów kompetencji? - prezentacja narzędzi Thomas International (osoby zainteresowane rozwojem osobistym i zawodowym)

Sala B

17.00 - 20.00 Marketing poczatkującego przedsiębiorcy - od pomysłu do realizacji (początkujący przedsiębiorcy i osoby planujące działalność gospodarczą)

20.11 / ŚRODA / GIP

9.00 - 14.00 Dzień otwarty Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (osoby zainteresowane obiektem GIP i/lub nawiązaniem współpracy z GIP)

Sale A+B

10.00 - 11.00 POMORSKI DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (realizacja działań dla młodzieży wspólnie z PUP w Gdyni) - Warsztaty wprowadzające w temat przedsiębiorczości

11.00 - 12.30 Różne oblicza przedsiębiorczości - Panel dyskusyjny z udziałem przedsiębiorców

Sala A

14.30 - 15.30 Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie na rozwój przedsiębiorstwa (przedsiębiorcy, pracownicy firm, osoby zainteresowane prowadzeniem własnej firmy)

16.00 - 18.00 Jak rozwinąć firmę w Polsce i za granicą? Jak zaprezentować swoją ofertę w Internecie
(przedsiębiorcy, pracownicy firm, osoby zainteresowane prowadzeniem własnej firmy)

21.11 CZWARTEK / Sala B

13.00 - 16.00 Storytelling w biznesie (przedsiębiorcy, pracownicy firm, osoby zainteresowane prowadzeniem własnej firmy)

16.30 - 19.30 Business presentations - Prezentacja firmy/produktu w języku angielskim (przedsiębiorcy, pracownicy firm, osoby zainteresowane prowadzeniem własnej firmy)

22.11 / PIĄTEK / Sala C

17.00 - 20.00 Cyfrowe biurko - jak komputer może Ci pomóc w prowadzeniu biznesu (przedsiębiorcy, pracownicy firm, osoby zainteresowane prowadzeniem własnej firmy)


Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Szczegółowy program Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości znajduje się na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Węgiel kamienny jest skałą pochodzenia...?

 

Najczęściej czytane