stat

Biznes bez barier - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

  • 18 - 24 listopada
  • Gdynia
  • wstęp wolny

Pod hasłem "Biznes bez barier" odbędzie się 12. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W programie warsztaty, dyskusje, szkolenia i konsultacje dla osób, które bez względu na wiek, wykształcenie i płeć chcą rozwijać swoje kompetencje. W Gdyni od 18 do 24 listopada odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń.

SR Skalp Meet & Greet

gru 14

sobota, godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości organizowany jest od 2008 roku, obecnie w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty. W ubiegłym roku odbyło się niemal 1400 wydarzeń, w których na całym świecie udział wzięło 112 tysięcy osób.

Inicjatywa skierowana jest do osób, które chcą pobudzić swoją aktywność i kreatywność w biznesie, poszukują nowych, ciekawych inicjatyw lub chcą zdobyć wiedzę przydatną w prowadzeniu własnej firmy. W organizację wydarzeń w Gdyni włączyły się w tym roku m.in. Fundacja Gospodarcza, Urząd Miasta Gdyni, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Akademia Marynarki Wojennej, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości.

Wśród zaproponowanych w tym roku w Gdyni tematów znalazły się: "Marketing początkującego przedsiębiorcy", "Czy można zmierzyć przedsiębiorczość?", "Fundusze Europejskie na rozwój przedsiębiorczości", "Prezentacja firmy/produktu w języku angielskim", "Jak rozwinąć firmę w Polsce i za granicą?".


PROGRAM WYDARZEŃ:

8.11 PONIEDZIAŁEK / Sale A+B

10.00 - 11.00 Warsztaty wprowadzające w temat przedsiębiorczości (realizacja działań dla młodzieży wspólnie z PUP w Gdyni)

11.00 - 12.30 Różne oblicza przedsiębiorczości - Panel dyskusyjny z udziałem przedsiębiorców

19.11 WTOREK / Sala A

15.30 - 16.30 Czy można zmierzyć przedsiębiorczość - czego dowiesz się z testów kompetencji? - prezentacja narzędzi Thomas International (osoby zainteresowane rozwojem osobistym i zawodowym)

Sala B

17.00 - 20.00 Marketing poczatkującego przedsiębiorcy - od pomysłu do realizacji (początkujący przedsiębiorcy i osoby planujące działalność gospodarczą)

20.11 / ŚRODA / GIP

9.00 - 14.00 Dzień otwarty Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (osoby zainteresowane obiektem GIP i/lub nawiązaniem współpracy z GIP)

Sale A+B

10.00 - 11.00 POMORSKI DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (realizacja działań dla młodzieży wspólnie z PUP w Gdyni) - Warsztaty wprowadzające w temat przedsiębiorczości

11.00 - 12.30 Różne oblicza przedsiębiorczości - Panel dyskusyjny z udziałem przedsiębiorców

Sala A

14.30 - 15.30 Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie na rozwój przedsiębiorstwa (przedsiębiorcy, pracownicy firm, osoby zainteresowane prowadzeniem własnej firmy)

16.00 - 18.00 Jak rozwinąć firmę w Polsce i za granicą? Jak zaprezentować swoją ofertę w Internecie
(przedsiębiorcy, pracownicy firm, osoby zainteresowane prowadzeniem własnej firmy)

21.11 CZWARTEK / Sala B

13.00 - 16.00 Storytelling w biznesie (przedsiębiorcy, pracownicy firm, osoby zainteresowane prowadzeniem własnej firmy)

16.30 - 19.30 Business presentations - Prezentacja firmy/produktu w języku angielskim (przedsiębiorcy, pracownicy firm, osoby zainteresowane prowadzeniem własnej firmy)

22.11 / PIĄTEK / Sala C

17.00 - 20.00 Cyfrowe biurko - jak komputer może Ci pomóc w prowadzeniu biznesu (przedsiębiorcy, pracownicy firm, osoby zainteresowane prowadzeniem własnej firmy)


Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Szczegółowy program Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości znajduje się na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co to jest rolnictwo ekologiczne?