stat
Impreza już się odbyła

BuSzuJemy!

fukafe & frends (f&f) zapraszają na pierwszą odsłonę cyklu BuSzuJemy! Przynosimy pokarmy (bezmięsne i bez nabiałowe), talerzyk + widelec, gotówkę, kupujemy, jemy i wspieramy. (goście bez pokarmu również mile widziani.

paź 26

wtorek, godz. 16:30

Online
Wstęp wolny
Cykl rozpoczynamy z Marianną i 3 konikami, które dzięki Niej i jej Przyjaciołom nie skończyły na półce sklepowej. Marianna dała im Dom i potrzebuje wsparcia. Fundusze ze sprzedaży przyniesionych posiłków, przekazane zostaną do rąk opiekunki na rzecz podopiecznych (zakup siana). Ich historię i pozytywny ale jednak trudny ciąg dalszy, będzie można usłyszeć w najbliższą niedzielę 05.02.2012 w fukafe ul. Olejarna 2 Gdańsk. Będzie można wspomóc i dowiedzieć się jak dalej pomóc. Historia w skrócie: "konie miały trafić pod nóż. Jeden ze względu na kontuzję, pozostałe z premedytacją chowane na rzeź.

Wykupu odbywał się siłami Dobrych Ludzi: zbieranie datków, aukcje allegro, samodzielna wycinka drzew na ogrodzenie itp. Potrzebni są teraz chętni, którzy przyjeżdżaliby regularnie i opiekowali się końmi, z czasem jeździły na nich, czasem kupiły worek owsa czy siana."
W niedzielę zbieramy również suchy chleb - dla konia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Funkcją skóry u człowieka nie jest: