Impreza już się odbyła

Budowanie karmników dla ptaków

W mikołajkową sobotę, 6 grudnia w godz. 11.00 - 16.00 zapraszamy babcie i dziadków z wnuczkami na rodzinne, międzypokoleniowe warsztaty do sieni IKM, które poprowadzi Stowarzyszenie "PoCoTo". Uczestnicy spotkania zbudują oryginalne karmniki, które posłużą trzem, wybranym wcześniej gatunkom ptaków. Warsztaty poprzedzi prezentacja dr Lucyny Pilackiej, ornitolożki, która opowie o tym, jak dokarmiać - ale nie przekarmiać - ptaki zimą. Wstęp wolny, obowiązują zapisy: warsztaty@ikm.gda.pl.

lut 8

poniedziałek, godz. 18:00 - 19:30

Online
bilety 35 zł
Na warsztaty zapraszamy dzieci wraz z opiekunami, rodzicami, dziadkami... Przy pomocy projektantów ze Stowarzyszenia "PoCoTo" razem przygotowywać będą karmniki dla ptaków na zbliżającą się zimę. Wspólna praca pod okiem projektantów pozwoli zbliżyć do siebie i zintegrować młodszych i starszych uczestników i uczestniczki zajęć. Dzięki takiej formie zajęć młodzież uczy się jak dbać o zwierzęta i pomagać im zimą, a dorośli i seniorzy mają szansę naładować swoje "wewnętrzne baterie" świeżą energią, którą otrzymają od dzieci. Efektem warsztatów będą oryginalne karmniki, które posłużą trzem wybranym wcześniej gatunkom ptaków.

Warsztaty poprzedzi prezentacja dr Lucyny Pilackiej, ornitolożki, która opowie o tym, jak dokarmiać - ale nie przekarmiać - ptaki zimą. Zaprezentuje ona gatunki z jakimi możemy się spotkać, udzieli też niezbędnych informacji dotyczących cech dobrego karmnika.

Warsztaty odbywają się w godzinach 11.00 - 16.00 w siedzibie IKM przy ul. Długi Targ 39/40. Przeznaczone są przede wszystkim dla babć, dziadków oraz ich wnucząt i obowiązują na nie zapisy na adres: warsztaty@ikm.gda.pl.
---
Pomorskie Stowarzyszenie Projektantów "PoCoTo" to grupa fascynatów projektowania i wzornictwa użytkowego, aktywnie działająca w przestrzeni Trójmiasta. Organizowane przez nich akcje w terenie, warsztaty i prelekcje mają na celu estetyzację przestrzeni miejskiej, uwrażliwienie ludzi na piękno i sztukę i edukację dzieci i młodzieży.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Klif położony poza strefą oddziaływania fal, to: