stat
Impreza już się odbyła

BusinessLab 26: Organizacja czasu, jak zdążyć ze wszystkim

Interesujesz się biznesem? Wiedza przekazywana w szkole lub na uczelni to dla Ciebie za mało? Chcesz się rozwijać i szukasz fachowych informacji? A może myślisz o założeniu własnej firmy?

13.11.2018 godz. 17:00 - Jak stworzyć dobry model biznesowy?
13.12.2018 godz. 17:00 - Umowy - pułapki zawarte w paragrafach
15.01.2019 godz. 17:00 - Organizacja czasu - czyli jak zdążyć ze wszystkim

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

Startujemy z nowym cyklem wydarzeń BusinessLab 26! Co miesiąc spotkamy się z innym praktykiem biznesu, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Opowiedzą swoją historię, powiedzą dlaczego warto myśleć o własnym biznesie, ale również poruszą tematy, które z ich perspektywy są istotne dla osób stawiających pierwsze biznesowe i zawodowe kroki.

Dla kogo?
Dla licealistów, uczniów techników, szkół zawodowych oraz studentów I i II stopnia. Dla każdego poniżej 26 roku życia, kto jest zainteresowany zdobyciem wiedzy biznesowej.

Dlaczego warto?
Poszerzysz swoją wiedzę o wiele nowych, praktycznych zagadnień oraz narzędzi, niezbędnych do rozwijania pomysłów biznesowych. Poznasz również ludzi, którzy tak jak Ty, mają w sobie nutkę biznesowego zacięcia. A jak wiadomo, jednym z czynników sukcesu startupu jest jego zespół. Kto wie, może poznasz tu swojego przyszłego wspólnika?

Informacja o biletach

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc mailowo na adres: startup@ppnt.gdynia.pl lub telefonicznie: +48 58 880 81 72.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Rukwiel nadmorska to: