stat
Impreza już się odbyła

CODE{sun}DAY 25

  • niedziela, 6 grudnia 2020, godz. 10:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    50

Zbliża się zima, w związku z tym postanowiliśmy przeznaczyć wpływy z biletów dla schroniska promyk https://schroniskopromyk.pl/

Czym jest CODE{sun}DAY?
7 godzinne spotkanie, podczas którego będziesz miał okazje sprawdzić swoje predyspozycje oraz przekonasz się jak wygląda zdalna praca z trenerem.

Dla kogo?
Chciałbyś/Chciałabyś rozpocząć swoją przygodę z branżą IT? Nie masz jeszcze żadnego doświadczenia z programowaniem/testowaniem? To spotkanie jest dla Ciebie!

Jak wyglądają zajęcia?
Spotkanie odbędzie się w przestrzeni wirtualnej - w czasie rzeczywistym, podczas którego - trener z chęcią odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz pomoże przebrnąć przez pierwsze linijki kodu, dowiesz się także kilku rzeczy o nas. Zajęcia służą głównie zdobyciu praktycznych umiejętności, także po kilku słowach wstępu przechodzimy do pisania pierwszych linijek kodu. Wszystkie tematy prowadzone są od podstaw.

Wymagania
Chęć do nauki

Do wyboru jedne z trzech warsztatów, w związku z tym, iż odbywają się w tym samym czasie możesz wziąć udział tylko w jednym warsztatach

Warsztaty: Python od podstaw
Warsztaty są skierowane do osób, które chcą spróbować swoich sił w jednym z najbardziej popularnych języków programowania. Jeżeli zastanawiasz się czy warto możemy podpowiedzieć, ze składnia Pythona została tak przemyślana, aby była przystępna dla początkujących i jak najbardziej przypominała język angielski. Czytelność, uniwersalność i możliwość szybkiego osiągnięcia pożądanych efektów sprawiły, że jest jednym z najbardziej popularnych języków.

Warsztaty: Java od podstaw
Warsztaty dla osób, które zastanawiają się nad nauką programowania, nie mają doświadczenia z programowaniem, a za pierwszy język do chcą obrać właśnie Javę. Podczas warsztatów poznasz podstawy tworzenia aplikacji, dowiesz się również, z jakich narzędzi korzystają na co dzień programiści, co to znaczy czytelny kod i czym się kierować kontynuując naukę programowania w tym języku.

Warsztaty: HTML i CSS od podstaw
HTML i CSS to podstawowe języki Internetu. Od tego wszystko się zaczyna i od tego właśnie zacząć się może przygoda z programowaniem! Jak wygląda dokument HTML? Od czego zacząć i jak się zabrać do budowania swojej pierwszej strony internetowej zupełnie samodzielnie? Jak sprawić, by to, co chcę pokazać, było naprawdę... ładne? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź podczas warsztatów HTML i CSS! I to zupełnie od podstaw.


Szczegóły
Kiedy: 06.12.2020 r.
Koszt: 50 zł, wpływy z biletów przeznaczymy dla schroniska promyk https://schroniskopromyk.pl/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakiego pierwiastka jest najwięcej w powietrzu?

 

Najczęściej czytane