stat
Wydarzenie już się odbyło

#CiekawiNauki: Masz talent?

Czy masz talent? Czy świadomie go rozwijasz? Czy masz możliwość wykorzystania swoich unikalnych umiejętności w pracy zawodowej? A może jeszcze nie odkryłaś/odkryłeś swoich talentów? Zapraszamy na spotkanie z cyklu #CiekawiNauki, tym razem w wyjątkowej formule dyskusji ekspertów połączonej z występem muzycznym.

O wydarzeniu
Początek roku to dla wielu z nas czas postanowień. Planujemy zdobyć nowe kompetencje zawodowe lub nareszcie znaleźć czas na rozwój swoich talentów i zainteresowań: sportowych, artystycznych, naukowych i innych.
Na spotkaniu pt. #CiekawiNauki - Masz talent? Czyli o zarządzaniu sobą i odkrywaniu własnej ścieżki rozwoju odpowiemy na pytania, jak odkrywać osobiste talenty, dlaczego tak ważne jest ich doskonalenie oraz jakie są psychologiczne pułapki talentu. Opowiemy, jakie pomysły na "wyławianie" talentów i wspieranie ich rozwoju mają nowoczesne przedsiębiorstwa. Pokażemy wyniki badań naukowych, które wskazują na źródła talentów i znaczenie pracy nad talentem. Przekonamy, że talent można odkryć i warto rozwijać w każdym wieku.

Zapraszamy wszystkie osoby, dla których ważne jest, by rozwijać swoje talenty, a w szczególności:
- Młodzież licealną i studentów - osoby wchodzące w dorosłość i zastanawiające się, czy i jak mogą wykorzystać swoje talenty w przyszłym życiu zawodowym
- Rodziców pragnących wspierać swoje dzieci w rozwijaniu talentów
- Osoby poszukujące satysfakcji i możliwości rozwoju w życiu zawodowym
- Osoby poszukujące swoich talentów i zainteresowań, które mogłyby realizować "po godzinach"
- Osoby które zakończyły już karierę zawodową i nareszcie mają czas na rozwijanie swoich talentów lub poszukują ciekawego zajęcia.

Prelegenci:
O talentach opowiedzą ekspertki: dr Beata Krawczyk-Bryłka (Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii) - z punktu widzenia psychologii i nauk o zarządzaniu oraz Ewa Szczepkowska (Jeppesen) - z perspektywy międzynarodowego przedsiębiorstwa.

Występ muzyczny:
Swoje talenty zaprezentuje na żywo zespół White Chocolate Trio - trójka młodych artystów, którzy na co dzień pracują w różnorodnych branżach, a po godzinach grają i śpiewają na scenie. Marta Raźniaczyk, Krzysztof Basiński i Marek Grącki opowiedzą również, kiedy odkryli w sobie talent, jak godzą występy z pracą i życiem osobistym oraz co im daje wspólne granie.

***
Wstęp: wolny, liczba miejsc ograniczona. Rejestracja: https://bilety.pg.edu.pl/event/ciekawinauki-masz-talent/
 

Informacja o biletach

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Zwierzęta, które możemy spotkać w Lasach Oliwskich, to. m.in.: