stat
Wydarzenie już się odbyło

#CiekawiNauki - Sztuczna inteligencja - wyręczy nas czy zastąpi?

Jak sztuczna inteligencja wpływa obecnie na nasze życie? Jak zmieni naszą rzeczywistość w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat? Kogo lub co zastąpi sztuczna inteligencja, a kogo lub czego zastąpić nie może?

cze 4

czwartek, godz. 10:00

bilety 259 zł
przedsprzedaż 199 zł
Politechnika Otwarta zaprasza na czwarte spotkanie z cyklu #CiekawiNauki, które odbędzie się 29 maja (środa) o godz. 18.00 na Politechnice Gdańskiej (Gmach Główny, Dziedziniec Fahrenheita).

Eksperci, prof. Jacek Rumiński (Politechnika Gdańska), Marcin Czajka (Kainos) oraz Łukasz Osowski (Lab4Life), wyjaśnią, czym jest sztuczna inteligencja, w jakich obszarach naszego życia ma obecnie zastosowanie, a w jakich rozwijać się będzie w perspektywie 50 czy 100 lat. Prelegenci odpowiedzą na pytania, w jaki sposób sztuczna inteligencja pomoże nam dbać o zdrowie oraz czy jest możliwe, by przedłużała nasze życie. Omówią również etyczne bariery związane z wdrażaniem sztucznej inteligencji.

Uczestnicy zaproszeni będą do udziału w dyskusji. Wspólnie postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy za kilkadziesiąt sztuczna inteligencja będzie naszym niezbędnym narzędziem, czy jedynie partnerem.

Wstęp wolny. Rejestracja: https://bilety.pg.edu.pl/

Organizator: Politechnika Otwarta 
Partnerzy: Wydział Elektrotechniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, Zatoka Sztucznej Inteligencji AI BAY, Kainos, Lab4Life 
Patronat medialny: płyń Pod Prąd 

Informacja o biletach

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.
REJESTRACJA: https://bilety.pg.edu.pl/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Organizmy jednokomórkowe to: