• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Culture and Sustainability. Masterclass. Werner Wiartalla

Pierwsze z cyklu spotkanie dotyczące zrównoważonego rozwoju w kulturze. We wtorek 4 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy na masterclass wykład i sesję pytań i odpowiedzi z Wernerem Wiartillą. Spotkanie będzie tłumaczone na język polski.

maj 26-28

piątek - niedziela, godz. 11:00

Gdańsk, Well.Me, Park Oliwski,...
Wstęp wolny
Zajmujesz się zrównoważonym rozwojem? Bliskie Ci są idee post-growth/de-growth? A może edukujesz współpracowników_czki w zakresie ekologicznej pracy w instytucjach, zarówno na poziomie mikro jak i makro? Chcesz zmienić swoje miejsce pracy na odpowiadające na aktualne potrzeby i wyzwania? Przyjdź na spotkanie, zainspiruj się do działania i dołącz do grupy zielonych instytucji kultury.

Werner Wiartalla
Inżynier fizyk, dyrektor techniczny ufaFabrik Berlin. Od ponad 20 lat zajmuje się projektami ekologicznymi, łącząc cztery filary zrównoważonego rozwoju: ekologię, kulturę, gospodarkę i społeczność lokalną. Jego portfolio obejmuje ekologiczne budownictwo, zarządzanie wodą deszczową, energię słoneczną i wiatrową, kogenerację oraz klimatyzację z roślinami (zielone dachy i zazielenianie elewacji). Pracuje również nad rewitalizacją historycznych budynków i optymalizacją kosztów operacyjnych domów kultury. W ostatnich latach poświęcił się biologii budowlanej i zaprojektował dobrze izolowany, a przede wszystkim niedrogi dom z kostek słomy. Opracował również Kalendarz Roślin Owadzich, który ma na celu usunięcie owadów z czerwonej listy.
Spod jego pióra wyszły ekologiczne projekty ufaFabrik (gminnego centrum kultury). www.ufafabrik.de

Koncepcja i koordynacja: Marta Szadowiak

Opinie

Informacje

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki drapieżne to: