stat
Impreza już się odbyła

Debata: Jak technologia i pandemia zmieniają rynek pracy?

23 września 2021 r. odbędzie się organizowana przez Dynatrace debata "Future of Work", poświęcona zmianom zachodzącym we współczesnych miejscach pracy. Wydarzenie połączone jest z otwarciem nowego biura Dynatrace, będącego centrum wiedzy i eventów dla lokalnego środowiska IT.

lis 10

środa, godz. 18:00

Wstęp wolny

17 listopada 2020 - 18 listopada 2021, godz. 9:30

Gdynia
Wstęp wolny
Panel z udziałem m.in. Zuzanny Skalskiej transmitowany będzie na żywo pod linkiem: https://jobs.dynatrace.pl/the-future-is-now.

Debata "Future of Work" ma prowadzić do odpowiedzi na pytanie o zmiany zachodzące we współczesnej przestrzeni do pracy m.in. pod wpływem pandemii i rozwoju technologii. W dyskusji wezmą udział Veronika Liebetseder kierująca działem R&D w Dynatrace, Gerhard Abel, CEO i założyciel PLANET Architects oraz Zuzanna Skalska, współzałożycielka 360Inspiration zajmująca się doradztwem biznesowym w obszarze innowacji. Panel poprowadzi Konrad Jerin z portalu fpiec.pl.

Eksperci rozmawiać będą m.in. o:


  • piątej rewolucji przemysłowej - czym jest i jak wpływa na pracę oraz codzienne funkcjonowanie w aglomeracjach,

  • trzech nowych klasach społecznych i ich specyficznym podejściu do pracy,

  • designie nowoczesnych powierzchni biurowych na przykładach z Polski i Europy,

  • możliwościach, jakie daje praca w międzynarodowych centrach badawczo-rozwojowych.Wydarzenie rozpocznie się 23 września 2021 r. o godzinie 17:00.
Live stream panelu poświęconego przyszłości pracy i designu przestrzeni biurowych dostępny będzie na stronie: https://jobs.dynatrace.pl/the-future-is-now.

- Debata na temat przyszłości pracy i przestrzeni biurowych to jedno z wydarzeń, które organizujemy dla naszych pracowników, partnerów biznesowych i środowiska IT na otwarcie odnowionego biura. Zaprojektowaliśmy je szerzej, niż tylko pod własne potrzeby biznesowe, bo chcemy działać w otwarty sposób. Oznacza to, że zapraszamy do naszej przestrzeni branżowe organizacje i inne firmy IT, które szukają miejsca do organizacji swoich eventów - mówi Adam Jakubowski, development Lab Lead w Dynatrace Inc.

Gdańska siedziba Dynatrace mieści się w budynku Platinum w kompleksie biurowym Alchemia. To drugie największe centrum badawczo-rozwojowe działającej globalnie firmy. To notowany na nowojorskiej giełdzie dostawca rozwiązań IT dla sektora prywatnego i publicznego, które służą m.in. transformacji cyfrowej i poprawie bezpieczeństwa IT klientów w oparciu o sztuczną inteligencję i automatyzację.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie nietypowe rośliny można znaleźć w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?