• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Demo Day programu Startup School One

Gdańsk Tech Startup School (GTS2) zaprasza na DEMO DAY Startup School One, edycja 5, który odbędzie się 27 czerwca 2024 r. (czwartek) o godz. 15:00 w Auditorium Novum Politechniki Gdańskiej.

sie 14

środa, godz. 18:00

bilety 450 zł
sie 12-16

poniedziałek - piątek, godz. 10:00 - 12:00

Wstęp wolny
W trakcie Demo Day swoje projekty zaprezentują zespoły startupowe 5. edycji programu Startup School One pn. "Sprawdź swój pomysł".

Wydarzenie będzie również transmitowane online przez platformę MS Teams.

Zapoznaj się z zespołami bieżącej edycji programu Startup School One:
https://pg.edu.pl/startup/zespoly/ssi-5
Agenda wydarzenia:

15:00 - 15:10 - otwarcie wydarzenia i przywitanie gości

15:15 - 2 bloki prezentacji zespołów startupowych z 15 minutową przerwą

Networking na zakończenie


Jury i nagroda publiczności
Zespoły prezentujące się podczas Demo Day będą oceniane przez Jury, dodatkowo powalczą o nagrodę publiczności, sponsorowaną przez Politechniczny Klub Biznesu PKB+.

Strefa matchmakingowa
Zapraszamy zespoły startupowe, poszukujące partnerów do rozwoju swoich projektów, szczególnie w ramach programu Startup School One i Startup School Two. Rozmowy z zespołami będą możliwe podczas przerwy oraz części networkingowej.

Parking dla uczestników
Uczestników stacjonarnych, którzy chcieliby skorzystać z parkingu zapraszamy na parking dla gości PG przy ul. Fiszera. Przy wyjeździe, jeżeli szlaban będzie opuszczony, należy podjechać możliwie blisko szlabanu, wówczas otworzy się on automatycznie.

Wydarzenie będzie realizowane w formie hybrydowej, stacjonarnie dla gości, którzy pojawią się osobiście w Auditorium Novum oraz w formie transmisji online dla pozostałych zainteresowanych. Rejestracja na Demo Day oznacza akceptację przez uczestnika faktu rejestracji wideo wydarzenia oraz jego transmisji internetowej. W konsekwencji może wiązać się to z upublicznieniem wizerunku oraz ujawnieniem danych osobowych, w szczególności poprzez dostęp do listy uczestników, czy zapisów na czacie.

Informacja o biletach

Obowiązuje REJESTRACJA.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Drzewa użytkowe to?

 

Najczęściej czytane