Wiadomości

Deweloper chce szkolić przyszłych specjalistów od nieruchomości na UG

Najnowszy artukuł na ten temat

W Oliwie wyrósł kolejny biurowiec

Studia będą prowadzone w trybie zaocznym. Nz. kampus UG w Oliwie.
Studia będą prowadzone w trybie zaocznym. Nz. kampus UG w Oliwie. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Uniwersytet Gdański rozpoczyna współpracę z deweloperem Skanska - na kierunku studiów podyplomowych będą wspólnie uczyć przyszłych ekspertów od "Zarządzania Nieruchomościami i Projektami Deweloperskimi". Ten sam deweloper planuje również wkrótce budowę dwóch biurowców naprzeciwko oliwskiego kampusu uczelni zobacz na mapie Gdańska.Czy warto studiować na studiach podyplomowych?

tak, pozwalają one rozszerzyć wiedzę z danej dziedziny 43%
tak, ale tylko na kierunkach premiowanych przez pracodawców 26%
nie, to strata czasu i pieniędzy 9%
nie, lepiej odbyć praktykę w firmie z danej dziedziny 22%
zakończona Łącznie głosów: 74
Program studiów skierowany jest do osób zainteresowanych zdobywaniem lub pogłębianiem interdyscyplinarnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności w działalności zarządcy nieruchomości i realizacji projektów deweloperskich. Zajęcia rozpoczną się w październiku 2017 r. i potrwają do czerwca przyszłego roku.

- Naszym słuchaczom oferujemy kompleksową ofertę, w której znajdują się zarówno wykłady uznanych w branży nieruchomości wykładowców akademickich, jak i ćwiczenia oraz zajęcia warsztatowe prowadzone przez doświadczonych praktyków rynkowych z grupy Skanska oraz innych firm związanych z rynkiem nieruchomości - informuje dr Małgorzata Rymarzak z Katedry Inwestycji i Nieruchomości Wydziału Zarządzania UG.
Siedziba Wydziału Zarządzania UG w Sopocie przy ul. Armii Krajowej.
Siedziba Wydziału Zarządzania UG w Sopocie przy ul. Armii Krajowej. fot. Google Street View
Do wzięcia udziału w zajęciach zachęca również firma Skanska. To właśnie ten deweloper planuje w najbliższych latach zrealizować dwa budynki biurowe przy al. Grunwaldzkiej, naprzeciwko kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie. Będzie to pierwszy projekt tej firmy w Trójmieście.

- Skanska Property Poland wchodząc na trójmiejski rynek nieruchomości biurowych podejmuje współpracę z Uniwersytetem Gdańskim by dzielić się wiedzą ekspercką. Proponowane studia podyplomowe są dla ich słuchaczy doskonałą szansą zdobycia i ugruntowania wiedzy oraz nawiązania wartościowych kontaktów zawodowych. Polecam je także tym, którzy planują zmianę kierunku kariery zawodowej i zwrot w stronę nieruchomości - mówi Magdalena Reńska - regionalny dyrektor ds. wynajmu w Skanska Property Poland oraz inicjator współpracy z UG ze strony Skanska.
Budynek OTIS przy al. Grunwaldzkiej, który wkrótce zostanie wyburzony pod realizację dwóch biurowców dewelopera Skanska.
Budynek OTIS przy al. Grunwaldzkiej, który wkrótce zostanie wyburzony pod realizację dwóch biurowców dewelopera Skanska. fot. Krzysztof Koprowski/Trojmiasto.pl
Zapisy na studia już trwają. Zajęcia będą odbywały się w trybie zaocznym w trakcie zjazdów weekendowych oraz w wybrane piątki po godz. 16. Koszt uczestnictwa wynosi 3850 zł przy opłacie jednorazowej lub 3950 zł przy płatności rozłożonej na dwie raty (2x1975 zł). Dodatkową opłatą objęte jest wydanie świadectwa studiów.

Szczegółowe informacje na temat studiów dostępne są na stronie internetowej uczelni.


Opinie (23)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Sprawdź się

Wybierz poziom

Pomniki przyrody to: