• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dlaczego Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku?

19 maja 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 

Takie pytanie zadają sobie absolwenci szkół średnich, osoby, które postanowiły zmienić dotychczasowy zawód, zajęcia na bardziej atrakcyjne, opłacalne finansowo, a przy tym dające satysfakcję i możliwość spełnienia wielu marzeń. Oto odpowiedź.- Zapraszam na studia do WSTiH w Gdańsku. Uczelni, z którą zbudujesz swoją przyszłość - w taki sposób rekomenduje studia w WSTiH w Gdańsku dr Zbigniew Canowiecki, prezydent Pracodawców Pomorza, czyli największej organizacji pracodawców w Polsce.
WSTiH w Gdańsku jest jedyną w tej części Polski uczelnią wyższą o profilu hotelarsko-turystyczno-gastronomicznym. Warto przypomnieć, że Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa kształci swoich studentów już od 24 lat. Pod tym względem jest liderem na rynku edukacyjnym. Absolwenci pracują na całym świecie, z powodzeniem zarządzając hotelami, wspaniałymi restauracjami czy też własnymi biznesami.

Po WSTiH w Gdańsku najlepsza praca w Polsce i na świecie!WSTiH w Gdańsku jest kluczem, którym absolwenci otwierają drzwi do swoich karier zawodowych i osobistych nie tylko w Polsce. Mają możliwość pracy jako managerowie światowych hoteli, restauracji, biur podróży, spotykania sławnych i wybitnych osób, a także podróżowania na najwspanialszych, luksusowych wycieczkowcach, do tej pory podziwianych najczęściej na kolorowych reklamach. Stanowią międzynarodową kadrę obsługującą turystów w różnych zakątkach kuli ziemskiej.

Absolwenci WSTiH w Gdańsku otrzymują jedne z najwyższych wynagrodzeń spośród wszystkich absolwentów innych uczelni, w których studiuje się turystykę i hotelarstwo!

Studenci mają możliwość odbywania ciekawych i płatnych praktyk w najlepszych trójmiejskich hotelach i restauracjach, w których niektórzy już w czasie studiów otrzymują propozycje pracy. Ponadto studenci mogą odbywać praktyki zagraniczne dzięki programowi Erazmus+.

Dodatkowym atutem uczelni są stypendia przyznawane zarówno za dobre wyniki w nauce, sporcie, jak też wspomagające finansowo - socjalne.

Czego nauczysz się w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku?Program nauczania obejmuje niezwykle ciekawą tematykę realizowaną na studiach licencjackich i magisterskich, a także na studiach podyplomowych, kursach oraz szkoleniach, których innowacyjna tematyka wyjątkowo dobrze przygotowuje absolwentów do nowej jakości życia.

Uczelnia oferuje nie tylko zarządzanie w hotelarstwie i międzynarodowym biznesie turystycznym, ale także zarządzanie w gastronomii z dietetyką, zarządzanie turystyką zdrowotną i rekreacją, zarządzanie w sporcie oraz unikatową specjalność: komunikacja wizerunkowa i e-biznes w branży HoReCa.

WSTiH w Gdańsku wyróżnia się ofertą kładącą nacisk na uzyskanie umiejętności językowych, zwłaszcza w zakresie business english oraz biznesowego języka hiszpańskiego i norweskiego.

Na uczelni piątki są zawsze wolne!

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku w swoim programie nauczania ma także spotkania ze znanymi praktykami biznesu, ciekawymi osobami, które osiągnęły sukces zawodowy. Oprócz przedmiotów zawodowych dużym zainteresowaniem wśród studentów cieszy się tematyka twórczego myślenia, kreatywność w biznesie, z którą najczęściej spotykają się po raz pierwszy właśnie tutaj. Udział w tych nietypowych zajęciach twórczo otwiera umysły studentów. Dostrzegają szanse, których wcześniej nie widzieli, dzięki czemu mogą inaczej budować bądź doskonalić swój biznes oraz kreować lepszą przyszłość.

Studia w WSTiH w Gdańsku to także możliwość obcowania z ciekawymi osobami z innych krajów, które bardzo wysoko cenią dyplom ukończenia tej uczelni.

Studia magisterskie stacjonarne trwają 1,5 roku, czyli 3 semestry!

Znajdź kierunek studiów już dziśJeżeli jeszcze nie odkryłaś/eś czy przekonałaś/eś się, że WSTiH w Gdańsku jest twoją wielką szansą, najlepszą inwestycją w swoje życie, to wejdź na www.wstih.pl.

Możesz także skontaktować się z osobą, która powie ci o wiele więcej i ciekawiej o korzyściach, jakie przyniosą studia w WSTiH w Gdańsku. Wystarczy wybrać nr telefonu 58 521 86 20 lub napisać e-mail: rekrutacja@wstih.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

  • WSTiH Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 12/13
 

Wydarzenia

Festiwal Dobrego Porodu - IV edycja 2023

20 zł
warsztaty, konferencja, targi

Nauka nie jest taka straszna! Spotkanie z Dawidem Nidzworskim

spotkanie

Science Cafe. Prawda czy fałsz. Jak naprawdę działa wariograf?

20 zł
wykład, sesja naukowa, warsztaty

Sprawdź się

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co jest naturalnym wrogiem mszycy?

 

Najczęściej czytane