• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dlaczego Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku?

19 maja 2020 (artykuł sprzed 4 lat) 

Takie pytanie zadają sobie absolwenci szkół średnich, osoby, które postanowiły zmienić dotychczasowy zawód, zajęcia na bardziej atrakcyjne, opłacalne finansowo, a przy tym dające satysfakcję i możliwość spełnienia wielu marzeń. Oto odpowiedź.- Zapraszam na studia do WSTiH w Gdańsku. Uczelni, z którą zbudujesz swoją przyszłość - w taki sposób rekomenduje studia w WSTiH w Gdańsku dr Zbigniew Canowiecki, prezydent Pracodawców Pomorza, czyli największej organizacji pracodawców w Polsce.
WSTiH w Gdańsku jest jedyną w tej części Polski uczelnią wyższą o profilu hotelarsko-turystyczno-gastronomicznym. Warto przypomnieć, że Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa kształci swoich studentów już od 24 lat. Pod tym względem jest liderem na rynku edukacyjnym. Absolwenci pracują na całym świecie, z powodzeniem zarządzając hotelami, wspaniałymi restauracjami czy też własnymi biznesami.

Po WSTiH w Gdańsku najlepsza praca w Polsce i na świecie!WSTiH w Gdańsku jest kluczem, którym absolwenci otwierają drzwi do swoich karier zawodowych i osobistych nie tylko w Polsce. Mają możliwość pracy jako managerowie światowych hoteli, restauracji, biur podróży, spotykania sławnych i wybitnych osób, a także podróżowania na najwspanialszych, luksusowych wycieczkowcach, do tej pory podziwianych najczęściej na kolorowych reklamach. Stanowią międzynarodową kadrę obsługującą turystów w różnych zakątkach kuli ziemskiej.

Absolwenci WSTiH w Gdańsku otrzymują jedne z najwyższych wynagrodzeń spośród wszystkich absolwentów innych uczelni, w których studiuje się turystykę i hotelarstwo!

Studenci mają możliwość odbywania ciekawych i płatnych praktyk w najlepszych trójmiejskich hotelach i restauracjach, w których niektórzy już w czasie studiów otrzymują propozycje pracy. Ponadto studenci mogą odbywać praktyki zagraniczne dzięki programowi Erazmus+.

Dodatkowym atutem uczelni są stypendia przyznawane zarówno za dobre wyniki w nauce, sporcie, jak też wspomagające finansowo - socjalne.

Czego nauczysz się w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku?Program nauczania obejmuje niezwykle ciekawą tematykę realizowaną na studiach licencjackich i magisterskich, a także na studiach podyplomowych, kursach oraz szkoleniach, których innowacyjna tematyka wyjątkowo dobrze przygotowuje absolwentów do nowej jakości życia.

Uczelnia oferuje nie tylko zarządzanie w hotelarstwie i międzynarodowym biznesie turystycznym, ale także zarządzanie w gastronomii z dietetyką, zarządzanie turystyką zdrowotną i rekreacją, zarządzanie w sporcie oraz unikatową specjalność: komunikacja wizerunkowa i e-biznes w branży HoReCa.

WSTiH w Gdańsku wyróżnia się ofertą kładącą nacisk na uzyskanie umiejętności językowych, zwłaszcza w zakresie business english oraz biznesowego języka hiszpańskiego i norweskiego.

Na uczelni piątki są zawsze wolne!

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku w swoim programie nauczania ma także spotkania ze znanymi praktykami biznesu, ciekawymi osobami, które osiągnęły sukces zawodowy. Oprócz przedmiotów zawodowych dużym zainteresowaniem wśród studentów cieszy się tematyka twórczego myślenia, kreatywność w biznesie, z którą najczęściej spotykają się po raz pierwszy właśnie tutaj. Udział w tych nietypowych zajęciach twórczo otwiera umysły studentów. Dostrzegają szanse, których wcześniej nie widzieli, dzięki czemu mogą inaczej budować bądź doskonalić swój biznes oraz kreować lepszą przyszłość.

Studia w WSTiH w Gdańsku to także możliwość obcowania z ciekawymi osobami z innych krajów, które bardzo wysoko cenią dyplom ukończenia tej uczelni.

Studia magisterskie stacjonarne trwają 1,5 roku, czyli 3 semestry!

Znajdź kierunek studiów już dziśJeżeli jeszcze nie odkryłaś/eś czy przekonałaś/eś się, że WSTiH w Gdańsku jest twoją wielką szansą, najlepszą inwestycją w swoje życie, to wejdź na www.wstih.pl.

Możesz także skontaktować się z osobą, która powie ci o wiele więcej i ciekawiej o korzyściach, jakie przyniosą studia w WSTiH w Gdańsku. Wystarczy wybrać nr telefonu 58 521 86 20 lub napisać e-mail: rekrutacja@wstih.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

  • WSTiH Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 12/13
 

Wydarzenia

ŚwiatłoSiła Festiwal Foto - Video

warsztaty, spotkanie, spacer

Pomorska Noc Naukowców

wykład, warsztaty, konferencja

Tajemnica Zaginionego Rękopisu - escape room

120 zł
gry

Sprawdź się

Sprawdź się

Wybierz poziom

Czy możesz spotkać wiewiórkę w drodze do szkoły?

 

Najczęściej czytane