• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dni Kobiet (26 opinii)

W najbliższy weekend zapraszamy do Gdańska na największą imprezę kobiecą na Pomorzu - Dni Kobiet ESOTIQ. Ponad 120 wystawców z Trójmiasta i Polski przedstawi najlepsze marki i produkty z branży mody, zdrowia i urody, a dla zwiedzających 2012 darmowych bonów zakupowych. Bogata agenda dnia obejmować będzie m.in.: pokazy mody pret-a-porter, Mistrzostwa Polski Makijażu "Make Up no Make Up", castingi dla Pań i Panów do agencji modelek Veritu Model Management oraz spotkania z Marceliną Zawadzką, Miss Polonia 2011.


Zapraszamy wszystkich od godziny 10:00 do 18:00 w sobotę i niedzielę. Dzieci do lat 14 mają zapewnione bezpłatne wejście na imprezę i profesjonalną opiekę Przedszkola Kota Edwarda z Gdyni (Centrum Zabaw Twórczych), więc w tym czasie rodzice mogą spokojnie oddawać się atrakcją Dni Kobiet ESOTIQ
- podkreśla Wojciech Stybor, pomysłodawca imprezy, właściciel agencji reklamowej Medium.

Czeka nas swoisty pełen atrakcji Festiwal Kobiecości, z udziałem wystawców, zaproszonych gości i ekspertów oraz odwiedzających, którzy aktywnie uczestniczyć będą w interakcji pomiędzy wszystkimi stronami imprezy. Trójmiejskie Dni Kobiet zostały stworzone z myślą o potrzebach kobiet aktywnych, zainteresowanych nowościami. Kobiet, które szukają wiosennych inspiracji do zmian. Dlatego oprócz atrakcyjnych zakupów, odwiedzające będą miały możliwość uczestniczenia w wielu spotkaniach z ekspertami z różnych dziedzin życia kobiety: m.in. zdrowia, urody, opieki nad dziećmi, ekologii, zdrowej kuchni, dietetyki, rozwoju osobistego i zawodowego, psychologii - uzasadnia Wojciech Stybor.

To zbyt ważne i atrakcyjne z punktu widzenia kobiety wydarzenie, aby mogło ich tu zabraknąć, dlatego opowiadamy o tym już dziś. Pokazy mody i wizażu prowadzone przez finalistów ogólnopolskich imprez "fashion", show na żywo typu "kobiece metamorfozy", rozmowy z kobietami sukcesu, mnogość konkursów dla kobiet w każdym wieku - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na zwiedzających w dniach 10-11 marca 2012 roku. Panowie, jeśli chcecie uszczęśliwić swoje partnerki - zapiszcie sobie datę tej imprezy w kalendarzu - przekonuje Jarosław Waśkiewicz, odpowiedzialny za działania public relations wydarzenia.

SOBOTA 10.03.2012

10.00 - otwarcie imprezy (Małgorzata Rakowiec, Wojciech Stybor)
10.26 - wejście antenowe Radio Plus
11.26 - wejście antenowe Radio Plus
11.30 - pokaz masażu LOMI-LOMI NUI na salce wykładowej
12.00 - pokaz mody ORSAY
12.26 - wejście antenowe Radio Plus
12.30 - pokaz zabiegu oxybrazji
13.00 - wywiad Małgorzaty Rakowiec z Miss Polonia 2011 Marceliną Zawadzką
13.30 - pokaz zabiegu firmowego Laboratory Nantes SENSI - cera wrażliwa, naczyniowa
14.00 - POKAZ MODY MOODO - I WEJŚCIE
14.26 - wejście antenowe Radio Plus
14.30 - pokaz tańca towarzyskiego OLA STYL
14.30 - pokaz zabiegu firmowego Laboratory Nantes NANOHIALURON- przeciwzmarszczkowy
15.00 - pokaz mody MOODO - II wejście
15.30 - wywiad Małgorzaty Rakowiec z Przemysławem Gwardzikiem (RED WINE)
16.00 - pokaz mody ESOTIQ
16.30 - pokaz zabiegu firmowego Laboratory Nantes CLEAN&FRESH- cera problematyczna
17.00 - pokaz mody ESOTIQ

ZAPROSZENIE NA AFTERPARTY W KLUBIE UNIQE GODZ. 21.00

NIEDZIELA 11.03.2012


10.00 - otwarcie 2 dnia imprezy (Małgorzata Rakowiec, Wojciech Stybor)
10.26 - wejście antenowe Radio Plus
11.00 - pokaz Zumby - Kolaseum
11.26 - wejście antenowe Radio Plus
11.30 - pokaz masażu Lomi-Lomi Nui na salce wykładowej
12.00 - wywiad Małgorzaty Rakowiec z Emilią Komarnicką
12.26 - wejście antenowe Radio Plus - Emilia Komarnicka
12.30 - pokaz zabiegu oxybrazji
12.30 - wywiad Małgorzaty Rakowiec z Jolantą Wagner
13.00 - pokaz makijażu Jolanta Wagner
13.30 - pokaz zabiegu firmowego Laboratory Nantes SENSI - cera wrażliwa, naczyniowa
14.00 - Mistrzostwa Makijażu - Jolanta Wagner
14.26 - wejście antenowe Radio Plus
14.30 - pokaz zabiegu firmowego Laboratory Nantes NANOHIALURON-przeciwzmarszczkowy
15.00 - pokaz stylizacji paznokci Eurofashion
15.30 - wywiad z Małgorzatą Rakowiec z Keloo
16.00 - wyniki mistrzostw makijażu i wręczenie nagród.
16.30 - wywiad Małgorzaty Rakowiec z z Przemysławem Gwardzikiem (RED WINE)
16.30 - pokaz zabiegu firmowego Laboratory Nantes CLEAN&FRESH- cera problematyczna
17.30 - ZAKOŃCZENIE IMPREZYNajlepsze marki z branży mody, zdrowia i urody, pokazy mody pret-a-porter, Mistrzostwa Polski Makijażu "Make Up no Make Up", rozmowy z artystkami i kobietami biznesu prowadzone przez Małgorzatę Rakowiec z TVP GDAŃSK oraz konkursy z cennymi nagrodami które już dziś trwają na naszym profilu facebook - to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowaliśmy dla wszystkich uczestników Dni Kobiet ESOTIQ 2012 - uzasadnia Wojciech Stybor.

Dni Kobiet ESOTIQ 2012 zostały stworzone z myślą o potrzebach kobiet aktywnych, zainteresowanych nowościami. Kobiet, które szukają wiosennych inspiracji do zmian. Odwiedzające będą miały możliwość uczestniczenia w spotkaniach z ekspertami z różnych dziedzin życia kobiety: m.in. zdrowia, urody, opieki nad dziećmi, ekologii, zdrowej kuchni, dietetyki, rozwoju osobistego i zawodowego, psychologii. W imprezie swoją obecność potwierdziła także Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka. - dodaje Wojciech Stybor.

Mistrzostwa Polski Makijażu podczas Trójmiejskich Dni Kobiet

Organizatorzy Trójmiejskich Dni Kobiet zdradzają kolejne szczegóły jakie czekają na zwiedzających podczas dwóch dni imprezy na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich, 10-11 marca 2011 roku. Będą to I Mistrzostwa Polski Makijażu "Make-up no Make-up".

Mistrzostwa Polski Makijażu Make-up no Make-up odbywać się będą pod patronatem Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej w Warszawie. Pomysłodawcą konkursu jest Pani Jolanta Wagner - wielokrotna jurorka międzynarodowych i polskich mistrzostw makijażu, właścicielka EAEA.

Do Trójmiejskich Dni Kobiet przyłączają się z każdym dniem kolejni partnerzy jak i znane osobistości. Dołączenie się tak rozpoznawalnej w środowisku modowym osoby jaką jest Jolanta Wagner i jej elitarnej szkoły w której wykładają gwiazdy polskiej i światowej szkoły wizażu utwierdza nas w przekonaniu, że od początku nasza impreza spotyka się z dużym zainteresowaniem - podkreśla Wojciech Stybor, organizator i pomysłodawca wydarzenia, właściciel agencji reklamowej Medium.

W Mistrzostwach Polski Makijażu Make-up no Make-up może wziąć udział każda pełnoletnia kobieta, zajmująca się zawodowo makijażem. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób posiadających obywatelstwo polskie. Tematem przewodnim Mistrzostw jest wizerunek kobiety w makijażu dziennym. Makijaż musi być trwały, wykonany perfekcyjnie na modelce w wieku od 20 do 25 lat, z przeznaczeniem do wyjścia dziennego. Ma podkreślać urodę i nie zatracać indywidualności kobiety.

Wśród nagród dla pierwszych pięciu najlepszych wizażystek, przewidziane są m.in. szkolenia w Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej, nagrody rzeczowe oraz dyplomy, a dla zwycięzcy - puchar I Mistrzostw Polski Makijażu Make-up no Make-up.

Zgłoszenia należy przesyłać do 15 lutego 2012 roku na adres Organizatora. Partnerami medialnymi imprezy są m.in.: AMS, gazeta Metro, Gazeta Wyborcza, portal Trojmiasto.pl, Biznesnafali.pl, naMonciaku.pl, Gazeta.pl, magazyn Prestiż, Estetica Polska, Top Class Magazyn, Moda Forum, Moda Męska, Fashion Business, MilionKobiet.pl, Uroda.com, FashionMedia.pl, magazyn Dolce Vita.

Szczegóły organizacyjne, aktualności i zapowiedzi atrakcji jakie czekać nas będą podczas Trójmiejskich Dni Kobiet, znajdziecie na stronie www.dnikobiet.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  12 zł
Impreza biletowana (12 zł).
Dzieci do lat 14 – gratis.

Opinie (26) 1 zablokowana

 • czy bedzie tam rowniez Aneta Suska moja znojoma?

  • 0 7

 • Czy imprezę uświetnią największe trendsetterki GRYCANKI jeśli nie to się nie

  wybieram! Toć to wtedy imprezy bez prestiżu będą! Czekam na odpowiedź organizatorów

  • 5 2

 • dla kogo-impra

  koszty za duze-całe 12zł za kobiete to kpina-a gdzie kwiate

  • 1 1

 • może przy wejści powinni stać panowie z tulipanami?

  • 2 2

 • :/ (2)

  Dlaczego na wszystkich "kobiecych" imprezach królują ciuchy, kosmetyki? Czy tylko tym się interesujemy?

  • 7 1

  • wiem, że będzie też casting do agencji modelek;) więc co młodsze z nas mogą się załapać:D

   • 0 0

  • witam

   z tego co ja wiem ,to nie tylko kosmetyki tam będą. Jest kilka wykładów. Ale trzeba zajrzeć na stronę Dni Kobiet i dobrze poszukać.

   • 0 0

 • Miało być kilka szkól wyższych ze swoimi propozycjami. Tam jest ponad 120 wystawców. Plac zabaw dla dzieci, aby miały zajęcie i Panie z Kota Edwarda.
  Będzie fajna sprawa.

  • 0 1

 • Za drogie bilety.,niestety.

  • 1 0

 • kiepsko jakoś

  12 zł mega dużo jak na tak ubogie targi. na kazdym stanowisku nic ciekawego, mało strasznie wystawców, cena wejściówki mega duża, prawie w ogóle atrakcji. Nie polecam

  • 1 1

 • Dni Kobiet ESOTIQ - dzień 1 fotorelacja

  Pani Agato, "strasznie mało wystawców" - nie wiem czy liczba 120 to strasznie mało dla Pani, pewnie musialoby być tysiąc, co?

  Więc Pani nie musi oglądać fotorelacji z pierwszego dnia, a było zarąbiscie.FOTO na stronie DniKobiet.pl

  Wpadajcie na drugi dzień.
  http://dnikobiet.pl/index.php/2-uncategorised/57-dni-kobiet-esotiq-dzien-1

  Aha, i jak Pani mega drogo te 12 zł, to prosze dać znać, chętnie postawie Pani bilet, jak to dla Pani mega zaporowa cena nie do przejścia :))))

  • 1 1

 • A byl pokaz sukienek slubnych? Czy bedzie dzis?

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie nietypowe rośliny można znaleźć w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?