stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Dni Mózgu (2 opinie)

Wszystkich zainteresowanych tematyką mózgu zapraszamy na IX edycję Dni Mózgu w Trójmieście, która odbędzie się w dniach 15-16 marca 2019 r. na Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Relacja z imprezy

8 lipca - 31 sierpnia 2021

Gdynia,
bilety 30 zł
W programie tegorocznych Dni Mózgu znalazło się kilkanaście wykładów, blisko 150 warsztatów laboratoryjnych i seminaryjnych (dla ponad 1,5 tysiąca uczestników) oraz stoiskowych, a także konkursy i gry.

Impreza ma charakter popularnonaukowy i skierowana jest do osób w każdym wieku - od dzieci po seniorów. Na uczestników czeka spora dawka wiedzy i ciekawostek o mózgu, zwiedzanie laboratoriów neurobiologicznych, duża liczba eksperymentów pozwalających odkryć jak funkcjonuje nasz mózg, a także warsztaty dzięki którym ludzki mózg i psychika przestaną być nieodgadnioną tajemnicą. To jedyne w swoim rodzaju święto mózgu pozwala na zapoznanie się specyfiką i wynikami pracy neurobiologów, neurochirurgów i psychologów, których łączy wspólny obszar zainteresowań, czyli właśnie mózg.
Szczegółowy program akcji znajduje się na stronie Dni Mózgu www.dnimozgu.ug.edu.pl oraz na www.fb.com/dni.mozgu.trojmiasto.

Wstęp jest wolny, przy czym obowiązuje rezerwacja miejsc na warsztaty laboratoryjne i seminaryjne. Szczegóły dotyczące rezerwacji znajdują się na stronie www.dnimozgu.ug.edu.pl. Udział w wykładach oraz kilkudziesięciu warsztatach stoiskowych nie wymaga rezerwacji.

Organizatorem akcji jest Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego, a wśród wykładowców i prowadzących warsztaty są pracownicy, doktoranci i studenci Uniwersytetu Gdańskiego oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Opinie (2)

  • no nareszcie jakieś ciekawe wydarzenie!

    • 3 0

  • czy można przyjść z uczniem 8 letnim..

    ...czy to za mały mózg jeszcze? :)

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Grzyby jadalne to:

 

Najczęściej czytane