Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Dni Mózgu (2 opinie)

Wszystkich zainteresowanych tematyką mózgu zapraszamy na IX edycję Dni Mózgu w Trójmieście, która odbędzie się w dniach 15-16 marca 2019 r. na Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Relacja z imprezy

W programie tegorocznych Dni Mózgu znalazło się kilkanaście wykładów, blisko 150 warsztatów laboratoryjnych i seminaryjnych (dla ponad 1,5 tysiąca uczestników) oraz stoiskowych, a także konkursy i gry.

Impreza ma charakter popularnonaukowy i skierowana jest do osób w każdym wieku - od dzieci po seniorów. Na uczestników czeka spora dawka wiedzy i ciekawostek o mózgu, zwiedzanie laboratoriów neurobiologicznych, duża liczba eksperymentów pozwalających odkryć jak funkcjonuje nasz mózg, a także warsztaty dzięki którym ludzki mózg i psychika przestaną być nieodgadnioną tajemnicą. To jedyne w swoim rodzaju święto mózgu pozwala na zapoznanie się specyfiką i wynikami pracy neurobiologów, neurochirurgów i psychologów, których łączy wspólny obszar zainteresowań, czyli właśnie mózg.
Szczegółowy program akcji znajduje się na stronie Dni Mózgu www.dnimozgu.ug.edu.pl oraz na www.fb.com/dni.mozgu.trojmiasto.

Wstęp jest wolny, przy czym obowiązuje rezerwacja miejsc na warsztaty laboratoryjne i seminaryjne. Szczegóły dotyczące rezerwacji znajdują się na stronie www.dnimozgu.ug.edu.pl. Udział w wykładach oraz kilkudziesięciu warsztatach stoiskowych nie wymaga rezerwacji.

Organizatorem akcji jest Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego, a wśród wykładowców i prowadzących warsztaty są pracownicy, doktoranci i studenci Uniwersytetu Gdańskiego oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Żuraw w Gdańsku to: