stat
Impreza już się odbyła

Dni Otwarte Wyższe Szkoły Zdrowia

Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda kształcenie w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku? Zapraszamy do udziału w dniach otwartych Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.

lis 28

sobota, godz. 10:00 - 16:00

Online
Wstęp wolny
lis 29

niedziela, godz. 9:00 - 11:10

Gdańsk,
Wstęp wolny
Podkreślamy, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo tegoroczne spotkania z kandydatami odbędą się z zachowaniem szczególnych zasad ostrożności. W związku z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19, każdy kto będzie chciał odwiedzić Uczelnię w tych dniach proszony jest o umówienie się na spotkanie o wyznaczonej godzinie.

Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda kształcenie w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku? przyjdź i przekonaj się, już między 11 a 14 sierpnia. Podczas spotkania, będziecie mieli szansę na:
zwiedzenie Uczelni, w tym nowoczesnych pracowni specjalistycznych, w których odbywają zajęcia praktyczne, otrzymanie atrakcyjnego RABATU NA CZESNE*, a także złożenie dokumentów rekrutacyjnych i dołączanie do grona studentów Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku!

Ponadto, dla wszystkich odwiedzających Uczelnię podczas dni otwartych przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania będzie głośnik bezprzewodowy. Szczegóły konkursu poznacie na miejscu już we wtorek!

Bądźcie z nami! Do zobaczenia już od 11 sierpnia!

* rabat przysługuje osobom, które złożą komplet dokumentów w dniach od 11 do 14 sierpnia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jaka rzeźba terenu przeważa w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?