stat
Impreza już się odbyła

Dorośli tańczą HIP HOP

Chcemy dostosować się do Waszych próźb i potrzeb, dlatego nareszcie ruszamy z nowym projektem dorośli tańczą Hip Hop! Zapraszamy wszystkich w wieku 20+ (górnej granicy nie przewidujemy), którzy chcą poznać tajniki street dance'u.

w każdą sobotę (do 29.08), godz. 09:00

bilety 35 zł
sie 24-28

poniedziałek - piątek, godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 1300 zł
przedsprzedaż 1200 zł
Może nie mieliście odwagi, albo brakował wam czasu, lub też dopiero odkrywacie w sobie taneczną zajawkę- teraz jest moment, żeby w końcu zacząć!

Zwieńczeniem projektu będzie pokaz na naszym pokazie końcowo- rocznym, aby otworzyć się na nowe doświadczenia i poczuć odrobinę adrenaliny przed występem. Zaczynamy od samego początku, od bounce'u poprzez podstawowe kroki. Nauczycie się jak jak użyć nabytą wiedzę w kreatywny sposób budując własne ruchy.

Weźmiecie również udział w video projekcie dzięki temu nauczycie się "współpracy" z kamerą, a produkt końcowy będzie dla Was niesamowitą pamiątką.

To wszystko pomoże otworzyć Wam się na taniec, oraz rozbuduje Waszą kreatywność, ale przede wszystkim pozwoli oderwać się od codziennych obowiązków. Zajęcia będą odbywać się w niedziele w godzinach 18:30- 19:30

ZAPISY:
siemankostudio@gmail.com
690033159

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki drapieżne to: