• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Doświadczenia i trendy w HR

Konferencja pt. Doświadczenia i Trendy HR - Praktyczne zastosowania odbędzie się 8 września 2011 roku w siedzibie Wyższej Szkole Administracji i Biznesu i. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni przy ul. Kieleckiej 7. Adresowana jest do specjalistów HR oraz osób kształtujących politykę personalną w organizacjach, a także kadry zarządzającej. Jej celem jest zaprezentowanie najnowszych praktycznych rozwiązań związanych zarządzaniem kapitałem ludzkim.

maj 24

piątek, godz. 9:00 - 17:30

Gdynia,
Wstęp wolny
sty'25 17

piątek

Gdańsk,
bilety 269 - 947 zł
­- Ideą konferencji jest zapoznanie uczestników z najnowszymi trendami nie tylko w zakresie teorii zarządzania zasobami ludzkimi, ale przede wszystkim z praktycznymi rozwiązaniami w tej dziedzinie - mówi Monika Kucharczyk, szefowa studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, współorganizator spotkania. - To okazja do udziału w dyskusji oraz debatach na temat najnowszych trendów w obszarze zarządzania personelem, na przykładzie konkretnych rozwiązań stosowanych w wybranych organizacjach. Konferencja skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami w HR.

Podczas sesji plenarnej zaplanowano dwa wystąpienia: Mentoring w czasach gdy szefa za mało oraz Zwiększenie efektywności programów szkoleniowych kadry kierowniczej najniższego szczebla. Eksperci przedstawią najskuteczniejsze metody i narzędzia związane z branżą HR, m.in. w zakresie budowania zaangażowania pracowników w firmie, wdrażania ocen pracowniczych oraz tworzenia programów rozwojowych, podzielą się doświadczeniami w tym zakresie.

W trakcie konferencji odbędą się również szkolenia warsztatowe (do wyboru), podczas których uczestnicy zdobędą doświadczenie oraz podniosą kwalifikacje m.in. w zakresie wystąpień publicznych czy przeprowadzania selekcji i rekrutacji pracowników. Eksperci z firmy Hays podejmą temat wyzwań jakie stoją współcześnie przed rekruterami na przykładzie agencji doradztwa personalnego.

Organizatorami są Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami Region Pomorski oraz Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Głównym sponsorem jest SHL Polska sp. z oo.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 września 2011 r. pod adresem a.kazmierska@wsaib.pl. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji na stronie www.wsaib.pl zakładka Konferencje.

Informacja o biletach

Opinie

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Kiedy noc i dzień mają podobną długość?

 

Najczęściej czytane