• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dyskusje Bez Tabu #4

Prawie wszyscy lubimy ze sobą dyskutować, i to na przeróżne tematy. Zasada naszych spotkań jest taka, że każdy może zaproponować coś innego do przedyskutowania. Ostatnio rozmawialiśmy o sensie życia, również w kontekście życia pozaziemskiego. Zapraszamy na czwarte spotkanie "Dyskusje Bez Tabu".

w każdy wtorek (do 31.12), godz. 9:30

Gdańsk
Wstęp wolny
lut 8

środa, godz. 17:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 79 zł
Będziemy spotykać się co dwa tygodnie (kolejny raz: 18.12), by rozmawiać, dyskutować, może też wzajemnie się przekonywać, a na pewno poszerzać horyzonty i ćwiczyć logiczne myślenie. Zaproponowany powyżej temat to tylko zachęta - na każde spotkanie każdy z uczestników może przygotować własne zagadnienie do omówienia. Spośród wszystkich zaproponowanych zagadnień drogą głosowania wyłonimy temat wieczoru.

wstęp wolny, liczba miejsc: 12
zapisy: klubwrzeszczaka@gmail.com
spotykamy się w niedzielę, 04.12 o godz. 17.00 w Klubie Wrzeszczaka, Wajdeloty 14 (wejście z prawej strony)

Zapraszamy też do grupy na Facebooku: Dyskusje Bez Tabu

moderacja: Piotr Nowak-Przygodzki - doktor matematyki, zajmuje się badaniem zagadnień z zakresu analizy nieliniowej oraz układów dynamicznych. Współpracuje z matematykami z Politechniki Gdańskiej. Interesuje się teatrem i filmem, uczestniczy w warsztatach teatralnych, pisze amatorsko komediowe teksty sceniczne. Uwielbia rozwiązywać różnego rodzaju zagadki i łamigłówki oraz śmiać się z absurdalnych dowcipów. Kawaler, nie ma psa, kota ani rybek, lubi za to pająki, których ma kilka w domu. Ma 57 lat.

Spotkanie dofinansowane ze środków Miasta Gdańska w ramach projektu "Klub Sąsiedzki we Wrzeszczaku". 

Informacja o biletach

zapisy: klubwrzeszczaka@gmail.com

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Głowica w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym to:

 

Najczęściej czytane