stat
Impreza już się odbyła

Dzień Kobiet

Dzień kobiet w Ludovisku świętujemy podwójnie, bo i w niedzielę 11. marca! Jak zwykle, tak i z tej okazji zaproponujemy Wam pyszny obiad oraz wyjątkowe słodkości, które z chęcią zaserwujemy na deser.

gru 5

niedziela, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 20 - 25 zł
ulgowy 10 - 15 zł
Kup bilet
Po pysznym posiłku z kolei, zapraszamy wszystkie Panie na warsztaty z rozwoju osobistego "Zaprzyjaźnij się z Kobiecością", które zakończą się mocnym i tanecznym akcentem!

"Zaprzyjaźnij się z Kobiecością" - to warsztat o poczuciu własnej wartości, samoakceptacji, mocy kobiecości. Podczas warsztatów dowiesz się jaka jest Twoja najważniejsza życiowa rola, poznasz na nowo jaka jesteś w tu i teraz, odkryjesz co jest dla Ciebie najważniejsze. Wykonamy wspólnie kilka ćwiczeń, aby uczcić ten wyjątkowy Kobiecy dzień razem. 

Czeka na Ciebie duża dawka humoru, rozmów i zapach kwiatów.

Warsztat z rozwoju osobistego trwa 1,5h bo tuż po nim, zaprosimy Cię do nauki od podstaw ognistego tańca Flamenco. Taniec ten jest bardzo kobiecy, ognisty i namiętny - jest drogą do uzyskania harmonii ciała i umysłu, pomaga uwalniać emocje i wydobywa energię do działania. Tańczymy razem!

Całość warsztatów trwa 3h - wstęp BEZPŁATNY! 

Warsztaty prowadzą : 
Alicja Morena - Kobiece Trójmiasto - Tancerka, choreograf, ceniony pedagog. Animator kultury z wykształcenia i zamiłowania. Współtworzy zespół flamenco "Aire Flamenco", jest autorką spektakli "Lorquiana, Ogród Tańca, Opowieści o Andaluzji". Organizatorka festiwalu "Semana Flamenca" - Trójmiasto 2009 oraz koordynatorka festiwalu "Fiesta Alegria" - Lublin 2009, 2010. Zdobywczyni I miejsca na najlepszą polską tancerkę flamenco w 2004r. Właścicielka szkoły STREFA FLAMENCO - Gdynia, w której prowadzi regularne zajęcia z flamenco oraz tańca hiszpańskiego.

Małgorzata Zmysłowska - Certyfikowany Trener Rozwoju Osobistego i Samoświadomości oraz Trener Biznesu. Inspiruje Kobiety do Zmiany. Prowadzi autorski projekt ,,Akademia Mama Robi Karierę''. Wspiera Kobiece Biznesy w drodze do rozwoju. Trenerka z 10 letnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie prowadzenia szkoleń oraz warsztatów, konsultantka, mentorka, pasjonatka podróży do wnętrza siebie i kreatywnego podchodzenia do rzeczywistości. Łączy swoją pasję do rozwoju osobistego, z pasją pracy z ludźmi.

Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacje stolików:
576-969-382 
catering@ludovisko.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Grzyby jadalne to:

 

Najczęściej czytane