• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Otwarty Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

Ciekawe wykłady, warsztaty, rozmowy ze studentami i wykładowcami, zwiedzanie laboratoriów i pokazy na symulatorach to wszystko już 8 marca 2024 roku w trakcie Dnia Otwartego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Największa uczelnia morska w Polsce otwiera swoje drzwi dla uczniów szkół średnich, w tym przyszłych maturzystów, którzy już 8 marca w godzinach 9:00 14:00 będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną, zasadami, terminami rekrutacji oraz warunkami studiowania.
 
Uniwersytet Morski w Gdyni posiada w swojej ofercie zarówno specjalności morskie, jak i lądowe. Nowością są kierunki związane z dynamicznie rozwijającą się branżą offshore.
 
Jeśli chcesz przekonać się o wyjątkowym charakterze naszej Uczelni, przyjdź na Dzień Otwarty.

Kiedy: 
8 marca 2024 roku w godz. 9:00 14:00 

Gdzie: 
Budynek główny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, ul. Morska 81-87 
Budynek Wydziału Nawigacyjnego Uniwersytetu Morskiego, al. Jana Pawła II 3  

Jak można wziąć udział w wydarzeniu?  
W dniu 19 lutego na naszej stronie internetowej pojawi się program wydarzenia i możliwość zapisania się na konkretne wykłady i warsztaty. 
 
Co można zobaczyć? 
Podczas Dnia Otwartego UMG nasi studenci oprowadzą wszystkich zainteresowanych po budynku dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem studiowania na naszej uczelni. Ponadto koła naukowe zaprezentują swoją działalność, inspirując potencjalnych kandydatów i pokazując im, w jaki sposób będą mogli dodatkowo rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania.
  
Podczas zorganizowanych tego dnia wykładów będzie można poczuć się jak student jednego z naszych wydziałów, chłonąc przyjazną atmosferę miejsca. 

Dodatkowo uzyskać będzie można wyczerpujące informacje na temat rekrutacji, wymaganych dokumentów, terminów i wszelkich niezbędnych formalności, które należy spełnić, by dołączyć do grona naszych studentów. 

Szczegółowy program Dnia Otwartego UMG pojawi się wkrótce na naszej stronie internetowej. 

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Współpraca glona i grzyba w poroście to przykład:

 

Najczęściej czytane