stat
Wydarzenie już się odbyło

Dzień Prawniczy WSAiB

O hejcie w internecie, prawnych aspektach zakupów w internecie, czy też blaskach i cieniach bycia prawnikiem będą mówili eksperci i praktycy podczas 3. edycji Dnia Prawniczego w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni.

Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim uczniom klas o profilu prawniczym, dziennikarskim, humanistycznym i menadżersko-prawnym. Obowiązuje rejestracja - zgłoszenia do 24.02.2020 r.

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs prawniczy. Konkurs będzie polegał na wypełnieniu testu jednokrotnego wyboru, składającego się z 25 pytań zamkniętych z wiedzy prawniczej, objętą podstawą programową z Wiedzy o Społeczeństwie. Główną nagrodą jest zaś indeks na wybrany kierunek studiów (bezpłatny jeden semestr studiów).

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem rekrutacja@wsaib.pl bądź telefonicznie: 58 660 74 10/32. Przy zapisach prosimy podać nazwę szkoły oraz liczbę uczniów biorących udział w wydarzeniu. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Patronat merytoryczny nad Dniem Prawniczym objęły: Kancelaria Standowicz Paczoska Syldatk Adwokaci i Radca Prawny oraz KancelariaLL Kancelaria radców prawnych.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie drzewa i krzewy rosnące w lasach mają największe znaczenie dla zwierząt?