stat
Impreza już się odbyła

E- sklep w 5 dni

Zawsze jest dobry czas na rozpoczęcie działań e-commerce, ale teraz szczególnie gdy zakupy stacjonarne nie przynoszą zysków. Po pandemii sprzedaż online urośnie w siłę. Każdy może przenieść chociaż część biznesu do online, nawet jeśli pozornie jest to ostatni wybór dla jego branży. To sposób na realne zabezpieczenie części przychodu.

w każdy wtorek (do 23.06)

Gdańsk
bilety 400 zł
Dobrze wdrożona platforma, będzie konwertować i natychmiast przynosić zyski.

Więc do dzieła! Weź udział w szkoleniu online i dowiedz się:
- jak wejść do świata e-commerce, jeśli dotąd sprzedawało się wyłącznie offline lub w ogóle;
- jak rozpocząć biznes, który faktycznie przyniesie zyski;
czy uruchomienie sklepu online jest kosztowne;
- jakie narzędzia i wiedza są potrzebne, by uruchomić e-sklep;
jakich błędów unikać przy uruchamianiu e-sklepu.

Plan szkolenia:
- Dlaczego e-commerce to przyszłość?
- Jak szybko przenieść biznes z #offlinetoonline?
- Jak wybrać najlepszego dostawcę usług #ecommerce?
- Jak wygląda budowanie sklepu? Prace przygotowawcze, realizacja, wdrożenie.
- Key points jak zbudowany jest sklep online? Platforma, procesy wewnętrzne, płatności online, design, wysyłka i logistyka, ruch i marketing.
- Czy sklep zbudowany w 5 dni może przynosić zyski? Dlaczego lepiej postawić sklep od razu, a dopiero później dobudowywać jego dodatkowe funkcjonalności?
- Case study Jean Louis David

Dla kogo?
Poziom podstawowy dla osób mających swój biznes, ale stacjonarny, nigdy wcześniej nie związanych z e-commerce, lub osób, które w ogóle zaczynają przygodę z własnym biznesem.

Prowadzący:
Cezary Kożon, Prezes Fast White Cat Entuzjasta eCommerce i praktyk w pełnym znaczeniu tego słowa. Zarządzając Fast White Cat jedną z wiodących firm wdrożeniowych e-commerce w Polsce od samego początku uczestniczył w każdym projekcie realizowanym przez firmę zbierając wiedzę i know-how w trakcie tych wdrożeń. Przeszedł wszystkie szczeble od małych retailerów do topowych firm posiadających e-commerce w Europie Środkowej poprzez przeprowadzenia transformacji cyfrowych i wdrożeń Omnichannel. Ma pełną świadomość plusów i minusów procesu digitalizacji, przez który każda prosperująca firma musi przejść, aby przetrwać na konkurencyjnym rynku. Obecnie zarządza zespołem ponad 85 utalentowanych osób, których pasją jest e-commerce i przybliżenie świata online klientom końcowym. Cezary chętnie dzieli się wiedzą i obserwacjami zebranymi w trakcie współpracy z takimi markami jak: Tally Weijl, 4F, Quiosque, Unilever, Tchibo, Mazda czy GoSport. Zawsze na pierwszym miejscu stawia pragmatyczne podejście ukierunkowane na maksymalizację zysku netto i edukację rynku. Jego celem jest połączenie biznesu z technologią. Ostatecznie, doskonałe oprogramowanie jest narzędziem, a nie celem samym w sobie. Mówi się, że potrafi dobrze komunikować się z developerami, ponieważ sam ma doświadczenie analityczne i pseudo-programistyczne (no bo kto uważa VBA za programowanie?).

Szkolenie w formie wykładu, case study oraz będzie czas na rozmowę i pytania z sali.

KIEDY?
28 maja w godz. 13.00 16.00

GDZIE?
Na platformie LIVEWEBINAR (Osoby, które kupią bilet na dzień przed szkoleniem otrzymają linka do wydarzenia)
Liczba miejsc ograniczona!

Ile to kosztuje ?
199 zł

BILETY DOSTĘPNE TU:
https://o4.network/event/e-sklep-w-5-dni-zysk-w-10-dni-szkolenie/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Klif położony poza strefą oddziaływania fal, to: