Wiadomości

stat

Egzamin ósmoklasisty z języków obcych - arkusze

W środę uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych pisali egzamin z języka obcego nowożytnego. Był to zarazem ostatni z tegorocznych egzaminów ósmoklasisty.
W środę uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych pisali egzamin z języka obcego nowożytnego. Był to zarazem ostatni z tegorocznych egzaminów ósmoklasisty. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

W środę 16 kwietnia o godz. 9 ósmoklasiści podeszli do egzaminów z języków obcych. To sprawdzian dla tych, którzy będą kontynuowali naukę w szkołach średnich. Poniżej prezentujemy arkusze egzaminacyjne.Egzamin ósmoklasisty, mimo strajku nauczycieli, odbywa się bez zakłóceń. W poniedziałek uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych rozwiązywali test z języka polskiego, we wtorek z matematyki, a w środę o godz. 9 rozpoczął się egzamin z języka obcego nowożytnego.

Czy dyrektorzy wystawią oceny końcowe maturzystom?


Uczniowie mogli wybrać jeden z następujących języków: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, ukraiński lub włoski. Pod warunkiem jednak, że wybranego języka uczy się w szkole w ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych.

Arkusze egzaminacyjne w plikach PDFJęzyk angielski


Język francuski


Język hiszpański


Język rosyjski


Język włoski


Język niemiecki

Opinie (47) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co to jest oskoła?