Impreza już się odbyła

Etyka solidarności - wykład prof. Reinharda Marxa

To potężny kardynał, którego - jak twierdzi opiniotwórcza amerykańska platforma informacyjna - słuchają najważniejsi przywódcy w Europie. Nie waha się krytykować Donalda Trumpa czy wzywać do miłosierdzia wobec uchodźców. Zasiada w 9-osobowej Radzie Kardynałów, najbliższych współpracowników papieża Franciszka i przewodniczy Konferencji Episkopatu Niemiec. Już 30 sierpnia kard. prof. Reinhard Marx będzie mówić w ECS o solidarności, która w jego opinii jest kluczowa dla przyszłości Europy i świata. Zapraszamy na wykład z cyklu ETYKA SOLIDARNOŚCI.

sie 6

piątek, godz. 11:00 - 18:00

Wstęp wolny

8 lipca - 31 sierpnia 2021

Gdynia,
bilety 30 zł
10.00 - początek wizyty na wystawie stałej ECS (ECS, ogród zimowy, a następnie wystawa stała)
12.00 - początek spotkania kard. Marx z prezydentem Lechem Wałęsą (ECS, biuro prezydenta, 2 piętro)
12.45 - złożenie wieńców pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców (plac Solidarności)
13.00 - 17.00 - czas prywatny delegacji
17.00 - początek wykładu ETYKA SOLIDARNOŚCI. REFLEKSJA W ROCZNICĘ PODPISANIA POROZUMIEŃ SIERPNIOWYCH: kard. prof. Reinhard Marx, SOLIDARNOŚĆ - POJĘCIE KLUCZOWE DLA PRZYSZŁOŚCI EUROPY I ŚWIATA (ECS, audytorium) / media mogą rejestrować wykład - transmisję na żywo realizuje portal miejski Gdansk.pl
19.00 - koniec części oficjalnej wizyty

Jednocześnie przypominamy, że tego samego dnia w ECS odbywa się:

14.00 - uroczystość wręczenia medali "Sprawiedliwy wśród narodów świata" z udziałem Jej Ekscelencji Anny Azari, Ambasador Izraela w Polsce (ECS, sala G im. Jana Pawła II, 1 piętro) / media mogą uczestniczyć w uroczystości po uzyskaniu akredytacji pod adresem mailowym Ambasady Izraela: pr-projects@warsaw.mfa.gov.il)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Atmosfera to:

 

Najczęściej czytane